Elisty.pl, czyli powrót do tradycji wysyłania listów, ale przez internet.

Firma Emerson, czyli największe centrum wydruku korespondencji i zarządzania danymi w Europie Środkowo-Wschodniej uruchamia nowatorską usługę na polskim rynku – Elisty.pl. Na czym ma polegać ta usługa i do kogo jest skierowana?
poczta
„Usługa elisty.pl to nowatorskie rozwiązanie na rynku polskim. Do tej pory proces wysyłania korespondencji był rozłożony na kilka różnych czynności. Elisty.pl gwarantują realizację tego w jednym procesie” – powiedział Artur Kapler, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Emerson, w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria.

To coś naprawdę ciekawego, a zarazem bardzo prostego, bo łączy w sobie proces wysyłania tradycyjnego listu, ale bez stania w długich kolejkach na poczcie. Jak to wygląda? Użytkownik przesyła swój list w formie elektronicznej. Firma Emerson ten list drukuje, pakuje i wysyła w terminalu pocztowym znajdującym się na terenie drukarni. To wszystko nie tylko oszczędza czas, ale także wydatek na znaczek czy na drukowanie listu. Czas dostarczenia listu ma przebiegać szybciej, a koszty ze strony klienta mają spaść o połowę na każdym liście.

listmini
Firma Emerson zapewnia pełną poufność i normy bezpieczeństwa. Z usługi mogą korzystać wszyscy, osoby prywatne jak i duże firmy czy przedsiębiorstwa. Na plus zalicza się to, że klientami giganta są już firmy ubezpieczeniowe czy banki, które rozsyłają korespondencję masową.

Firma zapewnia o wysokich standardach bezpieczeństwa: „Emerson już w tej chwili przetwarza wrażliwe dane, które są do nas przekazywane codziennie. Mamy odpowiednie do tego zabezpieczenia, przede wszystkim wdrożony certyfikat bezpieczeństwa ISO 27000, a także wypełniamy wszystkie postanowienia Krajowego Nadzoru Finansowego, który wskazuje jak wrażliwa korespondencja ma być przetwarzana i doręczana do klientów” – mówi przedstawiciel firmy.

Całość wygląda naprawdę ciekawie. Nie jest to oczywiście idealna usługa dla osób, którzy są fanami odręcznej korespondencji lub potrzebują wysłać dokumenty z podpisem, ale dla tych, którzy lubią wysyłać listy, ale nie mają na to czasu będzie to idealna okazja. Zobaczymy jak to wszystko będzie u nas działać, ale my firmie jak najbardziej dajemy zielone światło.

źródło: Newseria

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...