Enigmatis: Mgły Ravenwood – premiera drugiej części hitu z roku 2011

Enigmatis: Mgły Ravenwood – nowa odsłona produkcji z 2011 roku doczekała się swojej premiery na Amazon, Google Play oraz BlackBerry.

Enigmatis 2 jest kontynuacją Enigmatis: Duchy Maple Creek i reprezentuje nurt detektywistyczny z elementami horroru. Główna bohaterka ścigając demonicznego pastora, trafia na doniesienia o niewyjaśnionych zniknięciach ludzi, co skłania ją do wyprawy na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Nasza protagonistka celu podróży jednak nie osiąga, ponieważ po drodze odkrywa porzucony na środku leśnej drogi kamper. Uwagę pani detektyw zwracają ślady olbrzymich szponów umiejscowione na dachu kampowozu oraz porozrzucane wokoło rzeczy. Owe wydarzenie wiedzie ja do tajemniczego parku Ravenwood. Pod osłoną niezwykłej uprzejmości mieszkańców parku, Ravenwood skrywa jednak mroczne sekrety…

Gra oferuje nam 55 ręcznie malowanych lokacji, 35 osiągnięć, trzy poziomy trudności, 25 mini-gier, 405 ukrytych elementów oraz 166 przedmiotów, które musimy zebrać i użyć w przeznaczonych do tego miejscach.

http://www.youtube.com/watch?v=ywUPggivwbE

Enigmatis: Mgły Ravenwood zakupimy pod następującymi linkami:

Źródło: Artifex Mundi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...