Epson L1455 i L605 – dwa nowe modele drukarek w ofercie japońskiego producenta

Firma „Epson” wzbogaca serię drukarek z systemem stałego zasilania w atrament w modele do druku dwustronnego, także w formacie A3. Nowe urządzenia powstały z myślą o przedsiębiorstwach różnej wielkości.

Epson drukarki biznesowe Slide

Firma „Epson” wprowadziła do swojej oferty produktowej dwie nowe drukarki z systemem stałego zasilania w atrament (ITS) – „L605” oraz „L1455”. Opisywane urządzenia dedykowane są małym firmom i biurom domowym. Oba modele mogą drukować dwustronnie, co jest konsekwentnym krokiem w rozwoju funkcjonalności drukarek ITS,  co więcej,  model „L1455”  jest pierwszym urządzeniem firmy „Epson” typu 4 w 1 umożliwiającym zarówno drukowanie dwustronne w formacie A3, jak i skanowanie w formacie A3.

Funkcja automatycznego druku dwustronnego pozwala zmniejszyć zużycie papieru i pomaga obniżyć koszt eksploatacji. Drukarki „Epson” z systemem stałego zasilania w atrament już teraz zmniejszają  koszty druku nawet o 90%, a nowa funkcja dodatkowo przyczyni się do zwiększenia oszczędności.

Opracowany z myślą o dużych nakładach druku pojemnik na atrament o wysokiej pojemności wyeliminował konieczność korzystania z kartridży. Zamiast nich drukarki „L605” i „L1455” wyposażono w dwa zestawy dużych butelek z atramentem. Dzięki nim urządzenie „L1455” może wydrukować do 10 500 stron, a „L605” nawet 11 000 stron przy użyciu atramentu znajdującego się w zestawie. Rozwiązanie to sprawia, że drukarki ITS gwarantują wyjątkowo niski koszt wydruku strony, a dodatkowo można wydrukować ich znacznie więcej z użyciem jednego zestawu pojemników z atramentem.

Epson drukarki biznesowe Screen 1

 – Ustaliliśmy, że wśród małych firm i przedsiębiorców prowadzących biura w domu istnieje zapotrzebowanie na drukarki z systemem stałego zasilania w atrament i funkcją druku dwustronnego w formacie A3. Nasze modele „L605” i „L1455” zostały opracowane z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb, dzięki czemu jeszcze więcej klientów może znaleźć produkty odpowiadające ich oczekiwaniom – mówi Martin Schibitzki, Channel Account Manager w „Epson”.

Nowe drukarki mogą przynieść korzyści przedsiębiorcom nie tylko ze względu na oszczędności kosztów. Są również bezproblemowe w obsłudze, niezawodne i pozwalają uzyskać wysoką jakość wydruków. Oba modele, dzięki wykorzystaniu trwałej i niezawodnej technologii „Micro Piezo” oraz oryginalnym atramentom firmy „Epson”, zapewniają wyraźne i precyzyjne wydruki. Idealne do zastosowań biznesowych drukarki korzystają z szybkoschnących i niepozostawiających smug atramentów barwnikowych do druku kolorów i pigmentowych do czerni. Obie pracują z dużą szybkością, wynoszącą 13,7 str./min (L605) i 18 str./min (L1455).

Urządzenia charakteryzują się łatwością obsługi i niezawodnością, a specjalnie zaprojektowane zbiorniki są z nimi w pełni zintegrowane. Dla większej pewności użytkowników oba modele otrzymują 12-miesiączną gwarancję producenta lub na 50 000 stron wydruku.

Epson drukarki biznesowe Screen

Drukarki „L605” i „L1455” są dostępne od października 2016 r. w sugerowanej cenie detalicznej 1 638 oraz 5 100 złotych.

Więcej szczegółów na temat modeli „L605” oraz „L1455” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie firmy „Epson”.

Źródło: Epson

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...