Drukarki ITS Epson Slide

Epson L382, L386 i L486 – japoński producent wprowadza na rynek nowe drukarki

Na rynku właśnie zadebiutowały dwa nowe urządzenia z portfolio firmy „Epson”. Według zapewnień producenta udoskonalone drukarki „L382”, „L386”, „L486” z systemem stałego zasilania w atrament umożliwiają drukowanie zdjęć bez marginesów i szybsze uzyskiwanie wydruków.

Drukarki ITS Epson Slide

Firma „Epson” wprowadziła na rynek 3 nowe modele drukarek z systemem stałego zasilania w atrament (ITS): „L382”, „L386”, „L486”, które drukują jeszcze szybciej i mają funkcję drukowania zdjęć bez marginesów. Te przystępne cenowo urządzenia dzięki nowym udoskonaleniom są jeszcze lepszym rozwiązaniem do druku wysokonakładowego.

Najnowsze produkty ze stajni „Epsona”, które charakteryzują się stosunkowo niskim kosztem oraz łatwością obsługi z całą pewnością powinny zostać docenione przez: gospodarstwa domowe, małe biura i studentów. Innowacyjny pojemny system stałego zasilania w atrament eliminuje potrzebę zakupu i wymiany wkładów atramentowych. Zamiast nich drukarki ITS są wyposażone w zestaw butelek z kolorowym atramentem i dodatkowe dwie butelki z czarnym atramentem. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na wydrukowanie nawet 13 000 stron czarno-białych i 6500 stron w kolorze, co przekłada się na to, iż koszt wydruku jednej strony jest bardzo niski. 

Drukarki ITS Epson Screen

Nasze modele ITS to doskonałe rozwiązanie do druku wysokonakładowego. Te drukarki nie tylko zapewniają bardzo niski koszt wydruku strony, lecz także są niezawodne i gwarantują niezmiennie wysoką jakość. Oferują wiele przydatnych funkcji, a najnowsze udoskonalenia, czyli większa szybkość drukowania i drukowanie zdjęć bez marginesów sprawiają, że spełnią one oczekiwania jeszcze szerszego grona klientów – mówi Martin Schibitzki, Channel Account Manager w „Epson”.

Drukarki ITS są bezproblemowe i niezawodne w codziennym użytkowaniu, a wydruki wysokiej jakości są dostarczane z prędkością 10 stron na minutę, zgodną z normą ISO. Butelki z atramentem „Epson” są dobrze oznakowane i zabezpieczone przed kapaniem, dlatego napełnianie zbiorników jest dziecinnie proste. Dla większej pewności użytkowników drukarki ITS mają gwarancję producenta na rok użytkowania lub 30 000 stron wydruku.

Drukarki ITS Epson Screen 1

Opisywane modele drukarek ITS (L382, L386, L486) są dostępne od października 2016 r. w cenach odpowiednio: 1115, 1341 oraz 1560 złotych.

Więcej szczegółów na temat modeli „L382”, „L386” oraz „L486” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie firmy „Epson”.

Źródło: Epson

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...