WOŚP

eSkarbonka, czyli wirtualne puszki wolontariuszy WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto już teraz dowiedzieć się, w jaki sposób można wspierać WOŚP . Okazuje się, że możemy zrobić to w sposób bezgotówkowy. Wszystko dzięki eSkarbonce i serwisowi iWolontariusz.

WOŚP

Fundacja Jerzego Owsiaka, jak co roku zbiera pieniądze, które przeznacza potem na szczytny cel związany z ratowaniem życia. To nie zmienia się od lat, choć ewoluują sposoby zbiórki. Dziś możemy skorzystać nie tylko fizycznych puszek, aukcji czy numerów kont. Do gry weszły znacznie wygodniejsze rozwiązania.

WOŚP i eSkarbonka

Kwestujący będą mieć przy sobie specjalne terminale płatnicze, co jest w mojej ocenie świetnym wyjściem w sytuacji, w której nie mamy przy sobie gotówki. W dobie kart debetowych oraz płatności zbliżeniowych smartfonem, wsparcie WOŚP choćby złotówką jest zwyczajnie proste i nieabsorbujące.

Nasza akcja: wylicytuj na WOŚP walkę w zbroi z uczestnikiem Fame mma

To jednak nie wszystko. Wolontariusze korzystający z serwisu iWolontariusz mogą skorzystać z tak zwanej eSkarbonki. Wirtualna puszka działa równie banalnie. Kwestujący otrzymują specjalnie wygenerowany link, za pomocą którego można zbierać środki, które trafią do WOŚP.

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 13 stycznia. Celem zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych.

Źródło

Dodaj komentarz

3832 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...