You are here
Znany esportowiec aresztowany za pedofilię artykuły News 

Znany esportowiec aresztowany za pedofilię

Internet rodzi patologię, o czym można przekonać się nawet na naszym polskim podwórku. Lokalni patostreamerzy niejednokrotnie przekraczają granice w kwestii wirtualnego kontaktu z osobami w nieodpowiednim wieku. Jednak to nic przy tym, co wyczyniał esportowiec Thomas Cheung, który został zatrzymany, proponując dziecku kontakt płciowy.

esportowiec
fot. Pixabay

Nie lubię, szczerze nie lubię poruszać na łamach naszego serwisu tematów traktujących o obrzydliwych zachowaniach ludzkich. Niemniej, o pewnych sprawach po prostu trzeba powiedzieć. Choćby z uwagi na przestrogę i przekazanie przestępcom nieuchronności kary. To smutne, ale okazuje się, że nawet branża graczy zawodowych cierpi na patologię. Thomas Cheung, esporotowiec działający w świecie World of Warcraft proponował seks 14-latce. Na jego pech, cała sprawa okazała się policyjną prowokacją.

esportowiec wpadł w ręce policji ścigającej pedofilów

Thomas Cheung nie był człowiekiem znikąd. Dotychczas działał w obszarze sportów elektronicznych, współpracował z Twitchem oraz pracował dla HiRez. Poukładane życie jegomościa legło w gruzach na jego własne życzenie.

Podejrzany o pedofilię wpadł w akacji FBI “Operation Interception”, w ramach której zatrzymano przeszło 20 osób. Cała operacja skupiała się na poszukiwaniu i próbie ujęcia osób, które za pośrednictwem internetu wyszukują i zwabiają sobie nieletnie ofiary w wiadomym celu. Jak się okazuje, działania Federalnego Biura Śledczego, były skuteczne, o czym przekonał się tytułowy esportowiec.

Za zarzucany mu czyn, oskarżonemu grozi kara 20 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Reddit

Related posts

Leave a Comment