Etui za 200 tysięcy

Etui za 200 tysięcy, bo Galaxy Note 9 jest zbyt tanie

Jeżeli zastanawialiście się, czy aby przypadkiem nosy Samsung Galaxy Note 9, nie jest za drogi, to raczej niewielkie szanse na to, żeby było was stać na etui do niego. Tak naprawdę, to niewiele osób byłoby sobie w stanie pozwolić na to, by zakupić ten specjalny model. W końcu etui za 200 tysięcy złotych to dość spory wydatek.

Etui za 200 tysięcy

Niedawna premiera nowego smartfona od Samsunga sprawiał, że wiele osób zaczęło zadawać sobie pytanie, czy przypadkiem urządzenie nie jest za drogie. Przypomnijmy, że cena Galaxy Note 9 zaczyna się od 4 299 złotych. Takie przedziały niestety stają się powoli standardem dla flagowców z wyższej półki i chyba trzeba się do tego przyzwyczaić. Są jednak ludzie, dla których to za mało i zapewne chętnie pokazaliby się z takim telefonem oraz sprawili, że wszyscy wokół wiedzieliby, ile kosztował. Tylko że do tego potrzeba czegoś specjalnego. Najlepiej… złota.

Etui za 200 tysięcy

Ile może kosztować najdroższa obudowa na smartfon? Jeżeli sądzicie, że kilkaset złotych, to jesteście w błędzie. Pewna rosyjska firma postanowiła bowiem wyjść naprzeciw potrzebom bogatych klientów i do swojej oferty dołączyła etui za 200 tysięcy złotych. Tak naprawdę to za 216 tysięcy złotych, a cena i tak może być wyższa w zależności od kursu rosyjskiego rubla. Co sprawia, że etui na Samsung Galaxy Note 9 jest tak absurdalnie drogie? Złoto.

Samo etui za 200 tysięcy wykonano bowiem ze złota o próbie 999,9, czyli mówimy tutaj o praktycznie czystym metalu szlachetnym. Jak też można się domyślić, takie etui nie będzie należało do najlżejszych. Wago tego cudeńka to bowiem jeden kilogram. Trudno więc będzie nosić je w kieszeni marynarki. W ogóle wyjście na ulice z czymś takim, przyczepionym do plecków smartfona, byłoby dość niebezpieczne. Zapewne jednak osoby, które stać na taki gadżet, mają odpowiednią ilość ochroniarzy, którzy gotowi będą poświęcić życie dla swojego mocodawcy.

Etui za 200 tysięcy

Przepych na najwyższym poziomie

To nie jedyny przykład, kiedy firma Caviar stworzyła coś, co jest przeznaczone tylko dla nielicznych. W ich portfolio można znaleźć wiele przykładów na to, jak kilkukrotnie zwiększyć wartość noszonego w kieszeni urządzenia. Można na przykład zakupić etui na iPhone X, które nie dość, że ma w sobie elementy złota, to jeszcze wyposażone jest w panele fotowoltaiczne. Dzięki temu będzie można smartfona lekko podładować, o ile oczywiście wystawimy takie cacko na słońce.

Jeżeli chcemy, by nasz smartfon aż tak nie przyciągał wzroku, możemy skorzystać z etui o wiele bardziej… stonowanego. Na stronie możemy znaleźć przykład, gdzie użyto niewiele złota, ale za to całkiem sporo skóry z aligatora. Jakby tego było mało, na tylnym panelu umieszczono niewielką koronę, która zdobiona jest trzema diamentami. Warto się takim etui zainteresować, bo obecnie jest na nie przecena i zapłacimy niewiele ponad 13 tysięcy złotych.

Widocznie zapotrzebowanie na tego typu etui jest całkiem spore, bo strona Caviar wprost ugina się od różnych wariantów. Wśród osób, które miały przyjemność dostać w swoje ręce produkty firmy, znaleźli się m.in. Steven Segal oraz Fred Durst z Limp Bizkit.

Smartfony oraz etui na nie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Caviar

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...