Euro Truck Simulator 2: Edycja Roku – Premiera

Miniony piątek obrodził w kilka interesujących tytułów. Na czoło stawki wysunęło się najbogatsze oraz najbardziej kompletne wydanie spośród całej serii – Euro Truck Simulator 2: Edycja Roku.

Gra czeskiego studia SCS Softwere to nic innego jak symulator pozwalający graczowi na wcielenie się w role kierowcy samochodu ciężarowego i poprowadzenie własnego biznesu transportowego. Dużą zaletą produkcji jest całkiem udane odwzorowanie największych europejskich metropolii, po których możemy poruszać się autentycznymi, licencjonowanymi ciężarówkami.

Gra wydana została w formie gamebooka, a znajdziemy w nim następujące elementy:

  • Euro Truck Simulator 2 – podstawowa wersja gry,
  • Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska – dodatek poszerzający terytoria dostępne w grze o wschodnie obszary Europy, ze szczególnym uwzględnieniem Polski,
  • Scania Truck Driving Simulator – pełna wersja gry,
  • Euro Truck Simulator 2: Ice Cold Paint Jobs Pack DLC,
  • Euro Truck Simulator 2: Halloween Paint Jobs Pack DLC,
  • Euro Truck Simulator 2: Force of Nature Paint Jobs Pack DLC,
  • Euro Truck Simulator 2: Polish Paint Jobs Pack DLC.

Jak możemy zauważyć edycja jest bogata, a gdyby wam jeszcze było mało, to w sieci znaleźć można całą masę nieoficjalnych modów tworzonych przez społeczność fanów tytułu.

Pewną ciekawostką jest fakt, iż ta wersja wzbogacona została, o zestaw specjalnych malowań ciężarówek z polskimi motywami narodowymi. Dodatkowa zawartość powstała z myślą o aktualnych obchodach 25-lecia Wolnej Polski.

Za dystrybucję tytułu odpowiedzialna jest firma Cdp.pl. Sugerowana cena ustalona została na kwotę 99.99 zł. Biorąc pod uwagę, że na platformie Steam za tą samą edycję zapłacimy około 40€, koszt nie jest wygórowany.

http://www.youtube.com/watch?v=xlTuC18xVII

Więcej informacji o Euro Truck Simulator 2 znajdziecie pod tymi adresami:

 

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...