Fabularny zwiastun Far Cry 4 z nastrojowym coverem w tle…

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, już czwarta odsłona „Far Cry”. Z tej okazji Ubisoft wypuścił nowy trailer przybliżający graczom wątek fabularny produkcji.

To co po „odpaleniu” zajawki od razu rzuca się w uszy – tak dobrze czytacie – to znakomita przeróbka znanego hitu zespołu Steppenwolf – Born To Be Wild. Za odświeżenie piosenki odpowiadają J2 i Blu Holliday. Czy zrobili, to poprawnie sprawdzić możecie poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=FpBBc9Q98KM

Historia w czwartej części serii przedstawia się tak. Wcielamy się Ajay Ghale’go, który powraca do Kyratu fikcyjnego kraju w Himalajach, by rozsypać tam prochy matki. Ta melancholijna wyprawa kończy się jednak zupełnie inaczej niż wymarzył sobie nasz protagonista. Trafiamy bowiem, w sam środek wojny domowej i szybko zapoznajemy Pagana Mina – samozwańczego władcę Kyratu.

Według zapewnień twórców czeka na nas 50 misji głównych i liczne zadania poboczne. Czyżby w końcu pojawiła się długo wyczekiwana gra, której ukończenie zajmie nam, trochę dłużej niż jeden wieczór?

„Far Cry 4″ na rynku polskim ukaże się 20 listopada na następujących platformach sprzętowych: PC, PS3, PS4, Xbox360 oraz X One.

http://www.youtube.com/watch?v=mJ49uabpKAM

Więcej informacji o grze znajdziecie w naszych wcześniejszych publikacjach i na oficjalnej stronie „Far Cry 4″.

Źródło: Youtube

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...