GTA V FPP!

Czy GTA V może być jeszcze lepsze? Oczywiście! W jaki sposób? Dzięki trybowi First Person Perspective, w którym nareszcie będziemy mogli poczuć się jak prawdziwy złodziej samochodów!

fpp1

W nowej wersji Grand Theft Auto V przeznaczonej na konsole nowej generacji oraz PC autorzy postanowili dołączyć od dawna wyczekiwany tryb FPP. Odwzorowano z zachowaniem dokładności wnętrza wszystkich pojazdów łącznie z działającymi licznikami i wskaźnikami, zmieniono dźwięki tak, aby odpowiadały tym, które rzeczywiście słyszymy, jadąc samochodem bądź gry włożymy kask motocyklowy, wszelkie bronie otrzymały przepiękne i szczegółowe modele.

fpp2

Autorzy ponadto zapewniają, że aby zmienić widok z pierwszo- na trzecioosobowy będziemy musieli nacisnąć jeden przycisk, a całe przejście będzie w pełni płynne i dostępne w każdym momencie. Wygląda na to, że osoby odpowiedzialne za przeniesienie GTA do świata FPS-ów wykonały kawał dobrej roboty!

Tak dla przypomnienia premiera GTA V na PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się już 18 listopada, na PC-cie zagramy zaś nie wcześniej niż 27 stycznia.

http://www.youtube.com/watch?v=7oFmRN0oadI

Źródło:IGN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

288 More posts in pc category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...