Facebook Dating

Facebook Dating — randkowanie oficjalnie dostępne

Randkowa platforma Facebook Dating została dziś oficjalnie uruchomiona. Zasada działania znacząco odbiega od popularnego Tindera, dzięki czemu poszukiwanie drugiej połówki nie będzie już loterią, a procesem opartym naszych zainteresowaniach, aktywnościach oraz przekonaniach.

Facebook Dating
fot. Facebook

O platformie randkowej Facebooka mówiło się już wcześniej, ale dopiero teraz pojawiły się konkretne informacje dotyczące Facebook Dating. Mało tego, sam Marc Zuckerberg poinformował o jej debiucie. Na początku z możliwości randkowania na FB skorzystają mieszkańcy USA, Argentyny, Boliwii, Brazylii, Chile, Kanady, Kolumbii, Ekwadoru, Gujany, Laosu, Malezji, Meksyku, Paragwaju, Peru, Filipin, Singapuru, Surinamu, Tajlandii, Urugwaju oraz Wietnamu. Dostępność platformy w Europie planowana jest na początek 2020 roku.

Facebook Dating oficjalnie

Profil randkowy Facebook Dating jest wyraźnie odseparowany od standardowej części niebieskiego serwisu społecznosciowego. To dobrze, gdyż takie działania zapewnią nam prywatność. Nie każdy chce się chwalić na swoim oficjalnym koncie faktem poszukiwania miłości. Profil możemy uatrakcyjnić za pomocą naszych zdjęć oraz postów z Facebooka i Instagrama. W grę wchodzą również Stories.

Facebook Dating Demo

Opublikowany przez Facebook Środa, 4 września 2019

Na wstępie apka sama podsunie nam propozycje potencjalnie nas interesujących użytkowników. Oczywiście nie będą to losowe osoby, a staranie wyselekcjonowani w oparciu o naszą historię na FB userzy. Ma to sens. Swoje zainteresowanie możemy okazać na różne sposoby, na przykład komentując czyjś post lub zwyczajnie lajkując profil. Istotne jest również to, że wśród propozycji nie znajdą się żadni nasi znajomi, choć nie jest to sztywna zasada, której nie można obejść…

Okazuje się, że wystarczy skorzystać z funkcji Secret Crush. Za jej pomocą „podpowiemy” platformie, który z naszych znajomych wydaje się nam interesujący i w przypadku podobnego zainteresowania drugiej osoby, zostaniemy sparowani. To w zasadzie jedyny element przybliżający Facebook Dating do Instagrama.

Smartfony, tablety oraz komputery przydatne w randkowaniu znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: Facebook

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...