You are here
Google Pixel 4 na wideo. Ależ on piękny artykuły News 

Google Pixel 4 na wideo. Ależ on piękny

Jeśli rendery smartfona Pixel 4 nie przekonały Cie do jego wyglądu. Może to zrobić nagranie ukazujące smartfon Google w pełnej krasie. Urządzenie wygląda świetnie, choć niektórych może drażnić zbyt mocno eksponowana górna ramka okalająca wyświetlacz.

Pixel 4
fot. Google

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami istniał producent strzegący swoich tajemnic dotyczących nowego smartfona aż do samej premiery. Mamy jednak rok 2019 i od kilku dobrych lat mało której firmie udaje się ustrzec przed ujawnieniem przecieków zdradzających szczegóły nadchodzących premier. Nie inaczej jest z Google i smartfonem Pixel 4. Poza tym, że firma sama ujawnia całkiem sporo informacji o sprzęcie, sieciowi donosiciele prezentują Pixela w niemal pełnej formie.

Pixel 4 na wideo

Rendery nadchodzącego flagowca od Google pokazały nam, jak mniej więcej będzie wyglądał sprzęt. Nie wszystkim odpowiada odświeżony design, w którym zabrakło interesującego przejścia pomiędzy matową a połyskującą fakturą plecków smartfona. Osobiście jestem oczarowany nową stylistyką. Podobnie prezentuje się kwestia tylnego modułu aparatu, który uważany jest za nieatrakcyjny. Nie rozumiem negatywnych ocen. Ten element wygląda dobrze, a na pewno lepiej niż podłużne moduły montowane w niektórych Samsungach.

Na zdjęciu widzimy również, iż tym razem projektanci postarali się o znacznie lepsze, niż w przypadku poprzedników, zagospodarowanie frontowej przestrzeni. Ramki są akceptowalne, choć nie jest to oczywiście poziom znany z flagowców innych producentów sprzętu z Zielonym Robotem na pokładzie. Cóż, kwestia gustu. Cieszy mnie natomiast to, że firma uniknęła stosowania wcięcia ekranowego w postaci łezki czy dziury w ekranie. Nie wiem czemu, ale nie mogę się do wspomnianych rozwiązań przekonać.

Premiera Google Pixel 4 odbędzie się już w październiku. Wtedy też poznamy wszystkie szczegóły z nim związane. Przypomnę tylko, że aktualnie testujemy Pixela 3a. Jeśli interesują was inne urządzenia z Androidem, sprawdźcie TEN adres.

Źródło: Android Police9to5google

Related posts

Leave a Comment