You are here
Facebook Events – nie za dużo tych aplikacji? News 

Facebook Events – nie za dużo tych aplikacji?

W portfolio aplikacji Zuckerberga pojawił się kolejny element – Facebook Events. Aplikacja dedykowana wydarzeniom, choć świetna wprowadzi niemałe zamieszanie.

Facebook Events 750x300

Twórcy „niebieskiego” serwisu społecznościowego sukcesywnie odciążają główną aplikację mobilną, zabierając poszczególne funkcje, które to trafiają do oddzielnych programów. Efekt? W Google Play znajdziemy mnóstwo pozycji, dedykowanych konkretnym czynnościom, jakie możemy wykonać na FB. Ja się gubię, a wy?

Z ilu aplikacji naprawdę korzystam?

Jeśli mówimy o Facebooku – z trzech. Pierwsza to główny klient usługi, z poziomu którego wykonuje proste procesy, rozdaje lajki i dodaje znajomych. Druga pozycja to komunikator – Messenger, bez którego byłoby naprawdę ciężko. Trzeci element to Menager Stron, a więc centrum dowodzenia naszym FanPage’m.

Zasadniczo uważam, że trzy programy to i tak zdecydowanie za dużo, jak na jeden serwis. Pomyśleć, że Zuckerberg umieścił ich w sklepie o wiele więcej i co istotne – nie zamierza poprzestać na już obecnych.

Facebook Events – potrzebne?

Korzystacie z funkcji wydarzeń? Ja owszem i przyznam, że organizacja wielu eventów przy użyciu dedykowanego elementu jest wygodna. Dotyczy to zarówno uczestników spotkań, jak i ich organizatorów. Czy jednak naprawdę potrzebujemy oddzielnej aplikacji?

W mojej ocenie – nie, ale patrząc na liczby przedstawiane przez FB, dla wielu użytkowników opcja mogłaby okazać się strzałem w dziesiątkę. W związku z powyższym – Zuckerberg postanowił działać, czego efektem jest aplikacja Facebook Events, która poczatkowo trafia jedynie do systemu Apple iOS i to wyłącznie w USA. Co z resztą platform oraz rynków? Spokojnie, możemy być niemal pewni, że produkt zawita również na Stary Kontynent.

http://www.youtube.com/watch?v=wV3y1yvftww

Czy przypadnie wam do gustu? Sprawdźcie na powyższym wideo.

Źródło: Facebook

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment