Facebook Graph Search – dodano wyszukiwanie postów

Serwis społecznościowy Zuckerberga dość często wprowadza nowe funkcjonalności. Jedną z ostatnich jest Graph Search, dzięki któremu możemy w bardzo przystępny sposób odszukać interesujące nas treści. Facebook idzie o krok dalej i teraz przy pomocy wspomnianego wcześniej narzędzia będzie można wyszukiwać pojedyncze posty.

Facebook-Graph-Search750x300

Niestety, opieszałość serwisu w kwestii udostępniania nowości użytkownikom spędza sen z powiek osobom goniącym za nowinkami. Graph Search w Polsce działa jednie po przestawieniu na język Angielski. Mimo, że w dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się językiem obcym nie powinien stanowić problemu, dla wielu osób bywa to kłopotliwe.

Jeśli jednak zdecydowaliśmy się zmienić język serwisu, czeka nas sporo nowości, lecz my skupimy się na funkcji wyszukiwania postów.

Najprostszą metodą odnajdywania wpisów będzie oczywiście wyszukanie ich po słowach w nich zawartych. To działa wręcz wyśmienicie, ale nie każdy pamięta jakie słowa zostały użyte podczas publikacji.  W takich przypadkach możemy próbować odnaleźć post po miejscu zameldowania lub nawet odcinka czasu w jakim został opublikowany.

Trzeba przyznać, że sposób odnajdywania informacji na Facebooku staje się coraz ciekawszy. Niestety, nie wiadomo kiedy Polacy będą mogli cieszyć się w pełni nowymi funkcjami.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...