Kontynuacja nowego trendu, czyli Sony Xperia Z1 F

W ostatnim czasie zdążyliśmy już przywyknąć do tego, że większość liczących się producentów, wypuszcza na rynek wersje Mini swoich flagowych urządzeń. Nie inaczej jest w przypadku Sony.

XperiaZ1Mini750x300

Patrząc na wersje mini Smartfonów HTC One czy Samsung Galaxy S 4, nie sposób nie zauważyć, że ich specyfikacja nijak ma się do tego co oferują flagowe modele. Obydwie słuchawki posiadają przyzwoitą konfigurację sprzętową… właśnie, tylko przyzwoitą. Nie tego oczekują klienci.

W przypadku Sony Xperia Z1 F może być znacznie lepiej. Potwierdzają to zdjęcia z portalu Xperiablog, na których widnieje specyfikacja techniczna najnowszego urządzenia Japończyków.

Tym sposobem dowiadujemy się, że smartfon ma posiadać 4.3-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1280 x 720 pix. Za wydajność odpowiadać ma jednostka Qualcomm Snapdragon 800, taktowany zegarem 2.2 GHz wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Aparat o rozdzielczości 20.7 Mpix z pewnością docenią fani smartfonowej fotografii.

Podobnie jak w przypadku „starszego brata”, mniejsza Xperia Z1 będzie w całości wodoszczelna, co jakby nie patrzeć było jednym z najważniejszych haseł reklamowych marki.

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...