Facebook testuje nowe narzędzie do wrzucania zdjęć

Portal społecznościowy założony przez Zuckerberga jest obecnie prawdziwym gigantem na rynku. Już od jakiegoś czasu do obsługi mobilnych wersji portalu są angażowane różne aplikacje, jednak jak widać Facebook najbardziej chciałby mieć własną wersję Snapchata.

W końcu kiedyś wysyłanie i wrzucanie na tablicę zwyczajnych zdjęć znudzi się każdemu. Widzieliście nowe funkcjonalności Facebooka pozwalające na dodanie naklejek i napisów do zdjęć? Największy portal społecznościowy świata pracuje obecnie w pocie czoła, aby dostarczyć swoim użytkownikom aplikację, która pozwoli skorzystać z takiej funkcjonalności już na waszym telefonie, a oprócz tego jeszcze umożliwi wykorzystanie różnych filtrów i narzędzi graficznych. Ta nienazwana jeszcze aplikacja jest testowana obecnie na telefonach obsługujących iOS, ale można podejrzewać, że pojawi się również na telefonach z systemem Android. Funkcje i możliwości aplikacji kojarzą się jednoznacznie z możliwościami którymi dysponuje Snapchat. Facebook jakiś czas temu przegrał licytację na zakup tej znanej aplikacji fotograficznej i od tamtego czasu próbuje na różne sposoby zaimplementować podobne funkcje jak ekstremalnie popularny Snapchat.

Ostatnio dwie aplikacje obsługujące Facebooka wyszły z użytku: Poke i Slingshot, z czego właśnie Slingshot służył do komunikacji za pomocą zdjęć i nagrań wysyłanych sobie nawzajem przez użytkowników, jednak jak widać nie podołał testowi funkcjonalności. Teraz sieciowy gigant ma nadzieję na naprawienie tej porażki i realną szansą na konkurowanie z popularnością Snapchata. Facebook nieustannie dba, aby rozwijać się i stanowić konkurencję na rynku portali społecznościowych – w dzisiejszych czasach trzeba być szybszym niż rywale, jednak przede wszystkim liczy się oryginalność, a widać, że sieciowy gigant jest zirytowany rosnącą popularnością konkurencyjnej aplikacji fotograficznej.

Źródło: Techcrunch

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz

zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....