two 750x300 1

Fake czy nie fake? Oto OnePlus Two

Do premiery najnowszego dziecka od OnePlus został niecały miesiąc. Do tej pory nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądać Two, ale jak to w przypadku wielkich wydarzeń bywa, pojawiły się pierwsze przecieki. Niestety, nie napawają entuzjazmem.

 
two 750x300 1
O samym urządzeniu wiemy stosunkowo niewiele. Chińczycy dawkują informacje i trudno im się dziwić. OnePlus zawojował rynek. Smartfon stanowił doskonały przykład na to, że dobra specyfikacja oraz interesujący wygląd, nie muszą wcale generować gigantycznej ceny. Ta w przypadku OnePlus Two prawdopodobnie będzie wynosić około 400 dolarów, ale póki co to tylko zapewnienie producenta, które w dniu premiery może ulec zmianie.
One Plus Two będzie miał za to procesor Qualcomm Snapdragon 810, ale w ulepszonej wersji, która jeżeli zwierzymy słowom developera, nie będzie się przegrzewać. Jak więc ma wyglądać nowy smartfon? Wizualnie nie ma co oczekiwać ogromny innowacji. Poprzednia bryła telefonu została dobrze przyjęta i widać, że OnePlus będzie podążał obraną przez siebie ścieżką.
 
two 750x300 2
Zdjęcia, rzekomo prawdziwego i gotowego modelu, pojawiły się już w sieci. Na tylnym panelu widać coś, co może być czytnikiem linii papilarnych. Obudowa wydaje się być stworzona w pełni z metalu, ale jakość fotografii pozostawia wiele do życzenia. Trudno więc wyrokować, czy to rzeczywiście nowe OnePlus. Two powinno pojawić się z ekranem o przekątnej 5,5 cala lub 5,7, ale na przeciekach widać, że na zdjęcie prezentujące przód urządzenia, jego wymiary różnią się od tego prezentującego tył. Mamy więc dwie możliwości. Albo jest to nieprawdziwa informacja, albo OnePlus Two zadebiutuje w dwóch różnych rozmiarach.
Kolejną niewiadomą wydają się być przyciski. Na przednim panelu ich nie znajdziemy, czyli zupełnie zrezygnowano z ich fizycznej wersji na rzecz tej ekranowej. To ciekawe rozwiązanie, które daje duże pole do popisu developerom. Czy OnePlus Two będzie wyglądał tak w rzeczywistości? O tym powinnismy przekonać się już niedługo.
Źródło: PhoneArena
Fot: jw.
_________________
Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...