fejs3

Facebook udostępnia nową funkcję –„Tego dnia”

Facebook, który jest już chyba wszędzie, postanowił wzbogacić swój portal o kolejna opcję. „Tego dnia”, bo tak właśnie ona się nazwa, to kolejny wynalazek. Testowana byłą na wybranej grupie ludzi, po czym słuch o niej zaginął.

fejs3

Teraz wraca i zostaje udostępniona do ogólnego użytku. Co „Tego dnia” nam oferuje ? Umożliwia wgląd w umieszczane treści dzisiejszego dnia i miesiąca z poprzednich lat. Będziemy mogli obejrzeć posty, zdjęcia czy inne udostępnione materiały. Dostaniemy wgląd w informacje oraz możliwość ich publikacji.

Na dzień dzisiejszy funkcja jest instalowana, nie każdy użytkownik Fejsa ma do niej dostęp. Osobiście uważam, że to wymysł i nie jest mi to zupełnie potrzebne. Rozbudowanie aplikacji jedynie zajmie mi miejsce na telefonie i spotęguje zbędne wpisy. Ale może znajdzie się ktoś, kto będzie zainteresowany, co właśnie dzisiaj, rok temu czy dwa lata temu robił, i jakich to postów nie pisał? Sami się zastanówcie, czy jest Wam to potrzebne? Jak dla mnie bezużyteczne. Twórcy portalu mogliby skupić się na tworzeniu jakichś ciekawszych dodatków.

 

źródło: facebook

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...