Garść informacji od twórców Lords of the Fallen

CI Games postanowiło zdradzić swoje plany na najbliższą przyszłość. Do roku 2017 zagramy w drugą odsłonę „Lords of the Fallen”, grę mobilną w tym samym uniwersum oraz trzecią część cyklu „Sniper”.

Historie dwóch produkcji („Alien Rage”, „Enemy Front”) nie doczekają się w ogóle dalszego ciągu. Głównymi powodami takiej decyzji studia były słabe wyniki finansowe, co z kolei spowodowane było zapewne przeciągającymi się w czasie pracami nad obiema markami.

Nowa gra w uniwersum „Lords of the Fallen” ma zawitać na urządzenia przenośne (iOS oraz Android) i reprezentować model biznesowy F2P, natomiast prace nad pełnoprawną kontynuacją (premiera w roku 2017) już trwają. Na czerwcowym E3 ma się pojawić grywalne demo „Sniper Ghost Warrior 3”, a pełna wersja gry zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

http://www.youtube.com/watch?v=aBHBXOBKyAM

Ostatnie dwa lata studio CI Games może uznać za udane. W obu wpływy na koncie przekroczyły 100 milionów złotych, co w dużej części zawdzięczać można dystrybucji cyfrowej. Czy nowe projekty również okażą się finansowym sukcesem, czy kompletnym fiaskiem? Aby poznać odpowiedź na te pytanie musimy uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...