Fallout za darmo

Fallout za darmo. Prawie.

Widać Bethesda postanowiła poprawić to, jak postrzegają ją ostatnio klienci. Po serii wpadek, które trudno uznać za małe lub nic nieznaczące, firma w końcu ma szansę na rekompensatę w oczach najbardziej oddanych fanów. Do końca roku można bowiem dostać Fallout za darmo. O ile spełni się jeden warunek.

Fallout za darmo

Jeżeli ktoś w Bethesda myślał, że rok 2018 będzie dla nich przełomowy, to musi dziś czuć się tragicznie. Firma przeżywała ostatnio jeden koszmar za drugim. Sprawa z torbą pochodzącej z edycji specjalnej rozpętała burzę w mediach i wśród samych fanów. Później okazało się, że świąteczne skórki kosztują tyle Atomów, że lepiej darować sobie ich zakup. To także fanom się nie spodobało. Co więc można zrobić, żeby załagodzić złe wrażenie? Dać coś za darmo.

Fallout za darmo

Wszyscy, którzy zdecydowali się zakupić ostatnią produkcje Bethesda, czyli Fallout 76, mogą do końca 2018 roku pobrać Fallout 76 za darmo. I chodzi tutaj o klasyczne odsłony serii, czyli Fallout, Fallout 2 oraz Fallout Tactics. Każdy z tych tytułów działa jednak tylko na PC, ale nie oznacza to, że osoby, które kupiły „76” na konsole będą stratne. Klienci także mogą zassać wyżej wspomniane tytuł o ile oczywiście posiadają w domu komputer. Zazwyczaj tak właśnie jest, choć to dziwne, że Bethesda nie pomyślała o innych gratisach dla posiadaczy konsol. Choć może w tym wypadku po prostu się czepiamy.

Interesujące jest natomiast to, że seria Fallout, która teraz jest za darmo, nie została przecież przez Bethesda stworzona. Pierwsze dwie odsłony stworzyło przecież Black Isle Studios, a nie Bethesda. Kolejną ciekawostką jest ta, że chyba mało kto jeszcze nie ograł klasycznego Fallout. Szczególnie, że podobne zestawy pojawiały się już w cyfrowych dystrybucjach. Czasem za jakieś 3-5 dolarów, a czasem i zupełnie za darmo. Tutaj warunkiem koniecznym do odbioru gier, jest zakup Fallout 76, które obecnie kosztuje około 150 złotych (w zależności od promocji). Jeżeli więc ktoś dostanie na Święta Bożego Narodzenia Fallout 76, do końca roku może mieć Fallout za darmo. Nic tylko brać.

Nowe komputery oraz konsole, które pozwolą wam ograć Fallout, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Bethesda / Twitter

Dodaj komentarz

1246 More posts in Gry category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....