Feedly Pro – czy warto wydać 99 dolarów?

To było do przewidzenia. W czytniku kanałów RSS pojawiła się opcja wykupienia konta Premium. To naturalna kolej rzeczy, w końcu środki na utrzymanie chmury nie biorą się z nieba. Ile kosztuje korzystanie z „pełnej funkcjonalności” agregatora newsów?

feedyr750x300

Pierwsze 5 tysięcy osób zdecydowanych na wersje Pro zapłaci 99 dolarów, co ciekawe jest to jednorazowa opłata za dożywotnią licencje. Jeśli jednak nie znajdziemy się w gronie pierwszych szczęśliwców, przyjdzie nam zapłacić po 5 dolarów miesięcznie lub decydując się na rok z góry 45$.

Cena nie jest co prawda wysoka, lecz na chwilę obecną opcja Premium nie wnosi zbyt wielu dodatków. Wyszukiwanie newsów nie jest niczym przełomowym, gdyż zawsze można skorzystać z kombinacji klawiszy (Ctrl F). Za to synchronizacja z Everynote wydaje się być ciekawą funkcją.  

Premium Userzy będą mogli łączyć się z usługą poprzez szyfrowane HTTPS, za co brawa dla Feedly. Czy jednak te kilka dodatków jest warte swojej ceny?

Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Pamiętajmy tylko, że wraz z biegiem czasu, zostaną dodane kolejne funkcjonalności poprawiające poruszanie się po agregatorze. 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...