Feedly Pro – czy warto wydać 99 dolarów?

To było do przewidzenia. W czytniku kanałów RSS pojawiła się opcja wykupienia konta Premium. To naturalna kolej rzeczy, w końcu środki na utrzymanie chmury nie biorą się z nieba. Ile kosztuje korzystanie z „pełnej funkcjonalności” agregatora newsów?

feedyr750x300

Pierwsze 5 tysięcy osób zdecydowanych na wersje Pro zapłaci 99 dolarów, co ciekawe jest to jednorazowa opłata za dożywotnią licencje. Jeśli jednak nie znajdziemy się w gronie pierwszych szczęśliwców, przyjdzie nam zapłacić po 5 dolarów miesięcznie lub decydując się na rok z góry 45$.

Cena nie jest co prawda wysoka, lecz na chwilę obecną opcja Premium nie wnosi zbyt wielu dodatków. Wyszukiwanie newsów nie jest niczym przełomowym, gdyż zawsze można skorzystać z kombinacji klawiszy (Ctrl F). Za to synchronizacja z Everynote wydaje się być ciekawą funkcją.  

Premium Userzy będą mogli łączyć się z usługą poprzez szyfrowane HTTPS, za co brawa dla Feedly. Czy jednak te kilka dodatków jest warte swojej ceny?

Wszystko zależy od naszych oczekiwań. Pamiętajmy tylko, że wraz z biegiem czasu, zostaną dodane kolejne funkcjonalności poprawiające poruszanie się po agregatorze. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...