Nadchodzi dodatek do Diablo 3? Wszystko wyjaśni się na Gamescomie

Dla wszystkich szczęściarzy, którzy zdążyli już niejednokrotnie pokonać Pana Ciemności, Blizzard szykuje miłą niespodziankę. Rozesłane do mediów zaproszenia na konferencję prasową, która będzie miała miejsce na targach Gamescom zapowiadają, że możemy spodziewać się nowego tytułu od studia.

Tekst zawarty w zaproszeniach zapewniający, że ogłoszenie – zainteresuje Niebiosa, Gorejące Piekła, i wszystkie spowite cieniem miejsca leżące między nimi może wskazywać na dodatek do gry o Diablo. Tajemniczy ton, który wprost wylewa się  ze specjalnego zaproszenia jednoznacznie nie wskazuje na konkretny tytuł i z wszelkimi oficjalnymi informacjami wstrzymać się musimy do 21 sierpnia. Kiedy to rozpoczną się targi w Kolonii.

Panowie z „Zamieci” mają w planach jeszcze kilka innych produkcji tj.: konsolową edycję trzeciej części Diablo, MMO Project Titan, karciankę Hearthstone, grę z gatunku MOBA – Blizzard All-Stars, czy chociażby trzeci epizod Starcraft 2: Legacy of the Void. Plotki głoszą, że Blizzard w tajemnicy pracuje także nad nowym rozszerzeniem do World of Warcraft. Gołym okiem, więc widać, że specjalna zapowiedź może dotyczyć każdej produkcji amerykańskiego studia.

Myślicie, że ewentualne pierwsze rozszerzenie do Diablo 3 poprawi opinie graczy, o tym tytule?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...