You are here
FIFA 2018 chwilowo za darmo. Gra zawiera dodatek 2018 FIFA World Cup Gry konsole pc 

FIFA 2018 chwilowo za darmo. Gra zawiera dodatek 2018 FIFA World Cup

Choć ogłoszono już FIFĘ 2019, FIFA 2018 w dalszym ciągu stanowi łakomy kąsek dla graczy żądnych przygód na boisku piłkarskim. Jeśli nie mieliście wcześniej okazji zapoznać się z tytułem, teraz jest ku temu świetna okazja. EA udostępniło ją w formie darmowej (pełnej) wersji próbnej na PS4, PC oraz Xbox One. Musicie się jednak pospieszyć.

FIFA 2018

Nie nazwałbym siebie fanem piłki kopanej, ale w moim otoczeniu nie brakuje kibiców tej dyscypliny sportowej. Z tego też powodu o mundialu 2018 słyszę niemal codziennie. Informacji nie szczędzą mi również producenci gier, w tym ekipa EA, która nie tylko ogłosiła FIFĘ 2019, ale zdecydowała się na czasowe darmowe udostępnienie dotychczasowej odsłony tytułu. Mało tego, do produkcji dodano aktualizację 2018 FIFA World Cup, zawierającą pakiet mundialowy.

FIFA 2018 za darmo

Oferta jest niestety czasowo ograniczona. Grę wraz z dodatkiem Pucharu Świata FIFA pobierzecie jedynie do 15 czerwca. Niemniej, jest to idealna okazja do zapoznania się z tytułem i podjęcia ewentualnej decyzji zakupowej. Gra po prowadzeniu FIFY 2019 na półki sklepowe, z pewnością spadnie z ceny.

FIFA 2018 jest dostępna do pobrania dla graczy konsolowych PS4, graczy PC-towych oraz użytkowników XBox One.

Źródło: EA

Related posts

Leave a Comment