You are here
Mundial 2018. Google pomoże w śledzeniu wyników artykuły News 

Mundial 2018. Google pomoże w śledzeniu wyników

Już za kilka dni rozpoczną się rozgrywki piłkarskie FIFA World Cup 2018. Mundial to również święto kibiców, którzy pragną śledzić na bieżąco zmagania sportowców. Google postanowiło ułatwić internautom zadanie i udostępniło odpowiednie usprawnienia wyszukiwarki. Warto poznać możliwości.

Mundial

Mundial 2018 w wyszukiwarce

Wyszukiwarka Google nie jest jedynie agregatorem treści z całego internetu. To także spersonalizowane narzędzie, w którym od czasu do czasu pojawiają się usprawnienia dedykowane konkretnym wydarzeniom. Idealnym przykładem jest tegoroczny Mundial.

Puchar Świata FIFA 2018 będzie można śledzić właśnie w wyszukiwarce. Tabele grupowe, statystyki, piłkarze, a nawet newsy związane z Mundialem — wszytko to zostało podane w niezwykle przystępnej formie, o czym na swoim blogu informuje gigant z Mountain View.

Po wpisaniu w wyszukiwarce słów kluczowych związanych z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej (Mundial, FIFA World Cup 2018, Mistrzostwa w piłce nożnej), Google “wypluje” nam miniaplikację. Sprawdzimy w niej mecze (aktualne oraz nadchodzące), wiadomości, tabele oraz drabinki. Bogate statystyki, linki do analiz oraz mecze w czasie rzeczywistym to nie lada gratka dla fanów piłki kopanej.

Powiadomienia

Wyszukiwanie interesujących nas informacji to nie wszystko. W przypadku smartfonów z Androidem możliwe jest dodanie aktualizacji wyników na ekranie głównym smartfona, dzięki czemu nie przegapicie żadnego gola.

Trendy

Niektórzy kochają statystyki. Dla tej grupy fanów piłki nożnej przygotowano odpowiednie narzędzia w Trendach Google, które pozwolą sprawdzić popularność poszczególnych meczów, a także to, którymi piłkarzami najmocniej interesowali się internauci.

Aplikacja 2018 FIFA World Cup Russia

Jeśli nowości z wyszukiwarki Google okażą się dla was niewystarczające, koniecznie pobierzcie oficjalną aplikację FIFA World Cup 2018, dostępną na urządzenia mobilne. To istna kopalnia wiedzy o Mundialu.

Źródło: Google

Related posts

Leave a Comment