You are here
Filmowe lato z Orange na kartę i Multikinem News 

Filmowe lato z Orange na kartę i Multikinem

Pomarańczowy operator startuje z trzecią już z rzędu akcją Filmowe Lato z Orange na kartę i Mutlikinem. W ramach akcji polscy urlopowicze będą mogli wziąć udział w aż 39 pokazach filmowych rozsianych na terenie całego kraju. Naturalnie — wszytko bez jakichkolwiek kosztów.

Lato z Orange
fot. Pixabay

To już trzeci rok z rzędu, w którym Orange raczy nas możliwością darmowego uczestnictwa w plenerowych projekcjach filmowych. Kino pod chmurką to świetna sposób na miłe spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby na seans wybrać sobie samemu. Oczywiście, jeśli film zaciekawi was mocniej od górskich szczytów, mazurskich jezior czy nadmorskich fal. Tak, lokalizacje seansów zostały wybrane w oparciu o popularne polskie kurorty.

Filmowe lato z Orange — gdzie i kiedy?

Nie myślcie jednak, że kino plenerowe oznacza znacznie gorszą jakość obrazu i dźwięku od tej dostępnej na salach kinowych. Owszem, w warunkach otwartej przestrzeni ciężko zorganizować idealne brzmienie i obraz, jednak dzięki profesjonalnemu setupowi kinowemu i powierzchni projekcyjnej 45 m. kw. może się to udać.

Lato z Orange
fot. Orange

Cała akcja potrwa od 28 czerwca do 26 sierpnia i zawita do takich miejscowości jak Krynica Morska, Mikołajki, Tleń, Gołdap oraz Białka Tatrzańska. Na „ekranie” zobaczymy Woody’ego Allena, Sharon Stone, Bruce’a Willisa oraz Julię Roberts. Z pełną listą filmów możecie zapoznać się na stronie Filmowe Lato z Orange na kartę lub na FanPage’u akcji. Harmonogram na najbliższe dni przedstawia się następująco:

  • 28 czerwca, piątek, godz. 22:00, Gniezno, Rynek Główny: „Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom”;
  • 29 czerwca, sobota, godz. 22:00, Gniezno, Plac Św. Wojciecha: „Co kryje miłość”;
  • 30 czerwca, niedziela, godz. 22:00, Gniezno, Plac Św. Wojciecha: „Casanova po przejściach”;
  • 2 lipca, wtorek, godz. 22:00, Borne Sulinowo, plaża przy Ośrodku Wypoczynkowym Marina, ul. Jeziorna 6: „Najlepsze najgorsze wakacje”;
  • 3 lipca, środa, godz. 22:00, Łagów, Amfiteatr Łagowski, ul. Chrobrego: „Królowie Lata”;
  • 4 lipca, czwartek, godz. 22:00, Łomnica k. Karpacza, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Królowie Lata”;
  • 5 lipca, piątek, godz. 22:00, Łomnica k. Karpacza, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Mikołajek”;
  • 6 lipca, sobota, godz. 22:00, Łomnica k. Karpacza, Osada Śnieżka, ul. Spacerowa 8: „Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom”;

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment