You are here
eSIM w Orange teraz także dla klientów biznesowych artykuły News 

eSIM w Orange teraz także dla klientów biznesowych

Rzecznik Orange, Wojciech Jabczyński poinformował właśnie o wprowadzeniu opcji eSIM dla smartwatchy w planach dla małych i średnich firm. Usługa, która zrewolucjonizuje rynek mobile, staje się bardziej dostępna.

eSIM
fot. Orange

Usługa Ekstra karta eSIM w Orange, o której pisałem całkiem niedawno, dotychczas była dostępna w ofercie dla klientów indywidualnych. Pomarańczowi widząc ogromny potencjał rozwiązania, sukcesywnie udostępniają technologię kolejnym grupom użytkowników.

eSIM trafia do klientów biznesowych Orange

Na początku marca klienci indywidualni Orange zyskali możliwość korzystania z Ekstra karty eSIM. Niedługo po tym podoba możliwość została udostępniona klientom Orange Love, ale firma ani myśli zwalniać. Dziś z eSIM w Orange skorzystają małe i średnie firmy, o czym operator poinformował za pośrednictwem własnego bloga.

Technologia eSIM to przyszłość i jestem więcej niż pewny, że za kilka lat mało kto będzie korzystał z fizycznych kart SIM. Możliwości, wygoda oraz „wolność”, jaką zapewnia rzeczone rozwiązanie, jest coraz mocniej doceniane. Podobnie było z wcześniejszymi iteracjami SIM — od zwykłej, przez micro, aż po nanoSIM.

Ekstra karta eSIM to dodatkowa opcja wykorzystująca rzeczone rozwiązania, która pozwala na korzystanie z jednego numeru na kilku urządzeniach. W grę wchodzą obecnie iPhone’y XR, XS, XS Max, smartwatche Galaxy Watch LTE oraz Apple Watch LTE. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne zgodne urządzenia wkrótce zagoszczą na rynku.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment