You are here
FIM Speedway Grand Prix 15 – nowy żużel od Techland Gry 

FIM Speedway Grand Prix 15 – nowy żużel od Techland

Dwa dni temu miała miejsce premiera gry FIM Speedway Grand Prix 15, która jest najnowszym symulatorem żużla stworzonym przez firmę Techland.  W sporcie tym liczy się odpowiednie przygotowanie i taktyka, więc warto przyjrzeć się, jak z przeniesieniem go do wirtualnego świata poradził sobie wydawca.  

Najnowsza gra Techland uchodzi za najbardziej realistyczny symulator żużla w historii gier wideo. Oparty na licencji BSI Speedway Limited produkt odzwierciedla bardzo dokładnie wszystkie smaczki, które decydują o zwycięstwie. Dynamiczna zmiana nawierzchni torów czy strefy lepszej i gorszej przyczepności powodują, że rozgrywka przypomina prawdziwy speedway. Niuanse zmuszają gracza do zaplanowania szczegółowo strategii, by móc cieszyć się z tytułu Mistrza Świata. I nie wystarczy przemyśleć tylko jednej jazdy – strategii wymaga cały sezon.

Jak mówi wydawca, w grze nie liczy się tylko wyścig, a przygotowania do niego stanowią nieodłączną i znaczącą część. Trzeba dbać o motor, na którym przyjdzie nam się zmagać z rywalami, bo części i silnik są niezwykle ważne, o ile nie najważniejsze. Warto zobaczyć zamieszczony film, by zrozumieć, co może graczom zaoferować FIM Speedway Grand Prix 15.

http://www.youtube.com/watch?v=IHA0_Suw4CM&feature=youtu.be

Wspomniałam, że gra opiera się na licencji BSI Speedway Limited. Oznacza to, że dostępni są wszyscy zawodnicy zakwalifikowani do Grand Prix 2015, zaś wszystkie zawody i tory, w tym Stadion Narodowy w Warszawie, odwzorowano wzorowo.

Gra miała światową premierę 1 grudnia 2015. Jej koszt to 79,90 zł.

Więcej informacji: oficjalna strona gry 

 

Źródło: Techland

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Related posts

Leave a Comment