win10

Finalna wersja Windows 10

Windows 10 ma być rewolucyjny, wyciagnięciem z poprzednich wersji tego, co najlepsze, a przy okazji zmieni się sposób sprzedaży systemu. Do premiery zostały niewiele czasu, bo uż 29 lipca cały świat oficjalnie pozna Windowsa 10.

 
win10

Tymczasem finalna wersja systemu jest już gotowa. Windows 10 Build 10240, dostała status RTM, czyli release to manufacturing. W ten sposób Microsoft dał producentom zielone światło na instalowanie OSu do nowych urządzeń. Jednak sprzęt z Win 10 ma pojawić się w sprzedaży dopiero jakiś czas po premierze. Ostateczna wersja systemu została udostępniona testerom.  Sam Microsoft skupia się teraz na dopracowaniu dopieszczeniu Builda 10240, aby w dniu premiery wypuścić ostatnie łatki.

Windows 10 zapowiada się bardzo ciekawe, sam się zastanawiam nad instalacją nowego systemu. Pamiętać trzeba, że teraz licencje na użytkowanie Windowsa będą sprzedawane okresowo. Plusem z pewnością jest fakt, że Dziesiątka będzie się ciągle rozwijała, w poszczególnych aktualizacjach będą dodawane, czy też modyfikowane niektóre aplikacje.

 
źródło: theverge
 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...