Finalny trailer Captain America: Civil War

Premiera finalnego trailera filmu Captain America: Civil War za nami. Chociaż do światowej premiery pozostało jeszcze trochę czasu, to atmosfera wokół produkcji nie przestaje być nawet na chwilę gorąca.

Twórcy filmu dbają o to, by fani mieli kontakt z grającymi w nim aktorami. W dniu wczorajszym, za pośrednictwem Tumblr, na profilu BuzzFeed można było zadawać pytania Robertowi Downey Jr/Iron Man, Chrisowi Evansowi/Captain America, Chadwickowi Bosemanowi/ Black Panther, Sebastianowi Stanowi/Winter Soldier oraz braciom Russo. Odbywało się to w prosty sposób – po kliknięciu w link pojawiało się okno, gdzie wpisać można było zapytanie, które docierało do rozmówców. My również zadaliśmy pytanie skierowane do Roberta, a dotyczące, oczywiście, technologii. Po opublikowaniu wszystkich odpowiedzi dowiemy się, czy udało nam się na nie uzyskać odpowiedź.

Fabuła filmu Captain America: Civil War, który pojawi się u nas pod tytułem Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, ma być oparta na komiksowej miniserii wydawanej w latach 2006-2007 przez Marvel. Politycy rządzący Ameryką postanowili rejestrować suberbohaterów, co wiązałoby się z poznaniem ich tożsamości. Po dwóch stronach konfliktu stanął Captain America, który nie zgadzał się z tym pomysłem oraz Iron Man, zgadzający się z postanowieniami amerykańskiej władzy.

Finalną wersję trailera otwiera sekwencja, w której widzimy Buckiego Barnesa uwięzionego w tajemniczym więzieniu, a scena ta może nawiązywać do czasów, w których służył on Hydrze. W kolejnej wymieniane są miasta: Nowy Jork, Waszyngton i Sokovia. Wszystkie one uległy zniszczeniu w wyniku działań, jakie podejmowali superbohaterowie. Generał Thadeuss „Thunderbolt” Ross stwierdza jednogłośnie, że tego typu wydarzenia wywołują w ludziach strach. Choć bohaterowie odnosili sukcesy, to ich akcje związane były z cierpieniem. Dla podkreślenia tych słów widzimy scenę z leżącym na ziemi, przerażonym człowiekiem. Iron Man, którego widzimy w następnym ujęciu, ma to zmienić. Wraz z jego pojawieniem się ludzie nie muszą się już bać. Z jego działaniami nie zgadza się Steve Rogers, który próbuje wytłumaczyć przyjacielowi, co nim kieruje. Stark uważa bowiem, że superbohaterowie potrzebują nadzoru. Dochodzi do wymiany zdań między nimi, po której widzimy wybuch w wieżowcu, być może w czasie jakiegoś kongresu. Następna scena to pościg w tunelu i pojedynek Buckiego Barnesa (Winter Soldier) z T’Challą (Black Panther). Czarna Pantera jest niezwykle zwinny, a jego kostium odporny jest na kule. W kolejnym ujęciu z oceanu wynurza się potężna forteca, w środku której przechadza się Tony Stark oglądający puste cele. Mają do nich trafić wszyscy superbohaterowie, którzy nie zgodzili się na rejestrację. Kolejna scena znana jest z poprzedniego trailera – Winter Soldier mierzy do Starka z broni, a ten, dzięki fragmentowi zbroi, który pojawił się z zegarka, unika zagrożenia. Następna scena też jest już znana, ale rozbudowano ją o moment strzału – potężny laser godzi w War Machine i powala go na ziemię. Ten punkt zwiastuna można uznać za najważniejszy, bowiem po tym wydarzeniu możemy być pewni, że nic już nie będzie takie jak poprzednio, a przynajmniej jeśli chodzi o relacje Steve Rogersa i Toniego Starka. W kolejnej scenie widzimy pojedynek Scarlet Witch z Visionem. Chociaż Vision jest potężną istotą mogącą dorównać Thorowi i Hulkowi, to Wanda Maximoff potrafi przeciwnika pokonać. Następna sekwencja przynosi nam pojedynek Black Widow z grupą najemników, pojawia się również Crossbones. Kilka scen dalej walczy on z Rogersem.

http://www.youtube.com/watch?v=U2P4DkHxXNQ

Ostatnia scena trailera to coś, na co bardzo czekali fani. Pojawia się bowiem Spider-Man, który stoi po stronie drużyny Iron Mana. Zabiera on Kapitanowi Ameryce tarczę. Ujawnienie przez producentów filmu Pajęczaka pozwala na dokonanie aktualizacji w składach drużyn. Po stronie Iron Mana są Black Widow, War Machine, Black Panther, Vision i Spider-Man, zaś Kapitana Amerykę wspierać będą Scarlet Witch, Hawkeye, Ant-Man, Falcon i Winter Soldier.

Analiza zwiastuna pozwala stwierdzić, że Captain America: Civil War będzie bardzo dobrym filmem. A Ty po której stronie jesteś?

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...