Turniej Pokken slide

Marcowe spotkanie ze StreetPassami pod znakiem Pokken Tournament

Już za tydzień swoją premierę będzie miał „Pokken Tournament” – najnowszy tytuł o tematyce Pokemonów. Tym razem rozgrywka będzie wyglądała zgoła odmiennie od tego, co serwowali nam do tej pory twórcy produkcji związanych z sympatycznymi stworkami.

Turniej Pokken slide

„Pokken Tournament” jest tytułem opracowanym wspólnie z firmą „Bandai Namco” – twórcami serii „Tekken”. Gracze, dzięki tej produkcji, po raz pierwszy w historii przeniosą się do nieznanego dotąd regionu Ferrum, który cechuje wyjątkowy styl bitew. Trenerzy Bitewni (Battle Trainers) mierzą się ze sobą w „Lidze Ferrum” o tytuł Mistrza. Gra w pierwszej kolejności ukazała się w Japonii i trafiła na automaty. Najwyraźniej produkt okazał się sporym sukcesem, gdyż w niecały rok od premiery wersji na automaty 18 marca zadebiutuje on na konsoli „Wii U”.

http://www.youtube.com/watch?v=rZTj0fDdaCk

W ramach premiery gry organizowane są liczne akcje promocyjne, w tym m. in. Turnieje, w których uczestnicy mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

20 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych do lokalu „Level Up”. Dwa dni wcześniej, czyli 18 marca swój turniej organizuje miasto Wrocław. Chętni w godzinach 15:00-21:00 mogą się pojawić w HDmarket, gdzie odbędzie się turniej w premierową grę „Pokken Tournament”. Wydarzenie organizowane jest w ramach marcowego spotkania grupy „StreetPass Wrocław”, utworzonej w celu integracji posiadaczy konsol marki „Nintendo” z Wrocławia i okolic.

Uczestnicy za zajęcie pierwszych trzech miejsc mogą liczyć na następujące nagrody:

  • 1 Miejsce: Gra „Pokken Tournament”;

  • 2 Miejsce: Figurka „amiibo Pikachu”;

  • 3 Miejsce : Nagroda niespodzianka.

Wydarzenie:

Co: Marcowe spotkanie Streetpassowe w HDmarket w ogniu Charizarda;

Gdzie: HDmarket, ul. Sokolnicza 7-17/28, 53-676 Wrocław;

Kiedy: 18 marca br. w godz. 15:00 – 21:00.

Źródło: Nintendo, Hdmarket, StreetPass Wrocław

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...