BangFit slide

Fit możesz być również w łóżku – poznajcie projekt BangFit

Statystycznie każdy człowiek na sen poświęca 26 lat swojego życia. „PornHub” postanowił, więc zachęcić śpiochów do aktywniejszego spędzania czasu w łóżku i opracował „BangFit” – projekt, który ma mieć zbawienny wpływ nie tylko na nasze ciało.

BangFit slide

Według badań w trakcie igraszek pracuje więcej partii ciała niż ma to miejsce w przypadku standardowych treningów. Podobnym tropem poszedł „PornHub”, który już od kilku dobrych lat promuje swoją markę, wykorzystując do tego poboczne projekty bezpośrednio związane z główną działalnością portalu dla dorosłych. Wystarczy choćby wspomnieć o romansie serwisu z branżą VR. Teraz firma chwali się najnowszym wynalazkiem – „BangFit” ze smartfonowym gadżetem „BangFit Band”.

BangFit” to platforma do ćwiczeń stworzona, by pomóc walczyć z osiadłym trybem życia. Teraz możesz dojść do formy, przy okazji świetnie się bawiąc – taki oto opis widnieje pod filmem na kanale „YouTube” portalu.

BangFit screen 1

Pomimo rosnącej popularności na życie w stylu fit spore grono osób nadal nie ma czasu i chęci na jakąkolwiek aktywność fizyczną. Z myślą o nich powstał zestaw „ćwiczeń” oraz wspomniany, ubieralny pasek na smartfon, naszpikowany czujnikami, których zadaniem jest badanie poprawności i rytmiki. Za prawidłowe wykonywanie wyznaczonych nam zadań otrzymujemy punkty, którymi możemy się wymieniać ze znajomymi – rozwiązanie identyczne, jak w przypadku trackerów fitness, gdzie wyznaczamy sobie cele i motywujemy się do ich realizacji.

Wystarczy odpalić program na naszym „PC”, pobrać aplikację na telefon i przyczepić go do specjalnego paska, aby rozpocząć przygodę z „BangFit”. Projekt swoimi założeniami przypomina popularne gry imprezowe pokroju: „Just Dance” czy „Guitar Hero”, gdzie aktywnie spędzamy czas, bawimy się i wspinamy w rankingu umiejętności. O, ile we wspomnianych produkcjach jest to śpiewanie, taniec czy gra na instrumentach, tutaj kilogramy spalamy w zupełnie odmienny sposób. Przed rozgrywką ustalamy liczbę „graczy”. Do wyboru mamy trening indywidualny lub z większą liczbą uczestników.

BangFit screen 2

Gra oferuje 12 pozycji, a przy każdej widnieje informacja ze średnią wartością spalanych kalorii, dzięki czemu na bieżąco możemy monitorować ilość zrzucanych kilogramów. Twórcy już poinformowali, że z czasem dodane zostaną specjalne treningi z myślą o osobach mających inne preferencje oraz orientację seksualną. Wydaje się, iż pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż pasy potrzebne do ćwiczeń są na chwilę obecną wyprzedane.

Czyżby yoga, fitness czy zumba znalazły w produkcie serwisu „PornHub” godnego konkurenta?

http://www.youtube.com/watch?v=DUFjNiusLEw

Źródło: PCMag.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...