Doom 4 Slide

Nowy Doom zszokował także polskich recenzentów!

Powrót „id Software” do kultowej marki okazał się dla developera wyjątkowo udany. Branżowi krytycy najnowszą odsłonę „Dooma” ocenili bardzo pozytywnie. Podobnie rzecz ma się w przypadku społeczności graczy, którzy pochwalili studio za powrót do korzeni. Czy polskie portale okazały się dla tytułu równie łaskawe?

Doom 4 Slide

Na najnowszą część FPS-a „Doom” społeczność graczy czekała 12 lat. Nic zatem dziwnego, że oczekiwania związane z kolejną odsłoną serii były ogromne. Według zagranicznych mediów produkcja okazała się niemałym sukcesem, czego dowodem są pierwsze oceny, które przyznano grze. Czy podobną opinię podzielają rodzimi recenzenci?

Serwis „Gram.pl” przyznał tytułowi 9/10, uzasadniając ocenę tym, iż twórcom udało się jednocześnie zachować klasycznego ducha oraz zaimplementować nowe rozwiązania. Dodatkowo otrzymaliśmy produkt bezkompromisowy i nowatorski w swoim podejściu do rozgrywki. Dowiedzieliśmy się również, iż „Doom”, choć nie jest „grą idealną ma szansę sprawić, że „id Software” znowu będzie wyznaczać trendy”.

Doom 4 screen

Krzysztof „Draug” Mysiak z „Gier-Online” wystawił 8.5/10, chwaląc produkcję za to, że gracze odnajdą tutaj „tą samą pierwotną radość ze strzelania, zabijania demonów i szukania sekretów”, która cechowała pierwszą odsłonę serii. Do wad zaliczył z kolei brak większych innowacji oraz to, iż aspekty techniczne skutecznie psują czerpanie przyjemności z rozgrywki.

Gamezilla” jakość „DOOM-a” wyceniła na 8/10, twierdząc, że choć kampania singlowa zasługuje na uznanie to już tryb multiplayer „jest niestety przeciętny”. Autor recenzji wołałby znaleźć w nowej grze „id Software” więcej elementów znanych z „Quake’a 3”, aniżeli z „Call of Duty”, przez co „Doom” miałby szansę wybić się na tle konkurencji. Mimo wszystko tytuł wyróżnia dynamiczna rozgrywka, ciekawe mapy, oprawa graficzna oraz świetna muzyka.

Doom 4 screen 1

Należy zauważyć, iż liczne grono serwisów nie wydało jeszcze własnych werdyktów, gdyż „Bethesda” nie dostarczyła mediom kopii recenzenckich przed premierą. Z częścią not możecie się zapoznać poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=3SAFSz8yxrE

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...