Focal – aplikacja znana z CyanogenMod już w Google Play

Ostatnio jest głośno na temat najpopularniejszej modyfikacji Androida. Cyanogen niedługo ma stać się oddzielnym systemem, a jego instalacja ma zostać niezwykle uproszczona. Jednak od dziś posiadając nawet standardowe oprogramowanie, możemy skorzystać z kombajnu fotograficznego firmy. Poznajcie aplikacje Focal.

Focale750x300 

Tworu ekipy Cyanogen nie da się łatwo opisać. Mnogość funkcji i ustawień może przytłoczyć mniej zaawansowanych użytkowników, lecz dla całej reszty może być doskonałą alternatywą dla stockowej aplikacji Aparatu.

W Focal możemy ustawić pod siebie właściwie wszystko. Od rozdzielczości, poprzez balans bieli, zmianę sceny, HDR, efekty kolorystyczne, ekspozycje, wzmocnienie kolorów, ISO, zdjęcia seryjne, aż po zdjęcia sferyczne. To wszystko w odpowiednich rękach może przynieść naprawdę niesamowite efekty.

Nie wszystko działa na tę chwilę prawidłowo, co nie powinno nikogo dziwić, gdyż w Google Play aplikacja oznaczona została jako beta.

Ciekawostką jest też to, że Focal nie pojawia się już w najnowszych buildach Romów Cyanogen. Wszystko przez spór programistów dotyczący tego, kto ostatecznie jest autorem programu. Dla użytkowników Cyana nie powinno być to kłopotliwe, gdyż wystarczy odwiedzić sklep i pobrać Focal. Oczywiście, pod warunkiem posiadania smartfona pracującego pod kontrolą Androida od 4.1 wzwyż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...