Focal – aplikacja znana z CyanogenMod już w Google Play

Ostatnio jest głośno na temat najpopularniejszej modyfikacji Androida. Cyanogen niedługo ma stać się oddzielnym systemem, a jego instalacja ma zostać niezwykle uproszczona. Jednak od dziś posiadając nawet standardowe oprogramowanie, możemy skorzystać z kombajnu fotograficznego firmy. Poznajcie aplikacje Focal.

Focale750x300 

Tworu ekipy Cyanogen nie da się łatwo opisać. Mnogość funkcji i ustawień może przytłoczyć mniej zaawansowanych użytkowników, lecz dla całej reszty może być doskonałą alternatywą dla stockowej aplikacji Aparatu.

W Focal możemy ustawić pod siebie właściwie wszystko. Od rozdzielczości, poprzez balans bieli, zmianę sceny, HDR, efekty kolorystyczne, ekspozycje, wzmocnienie kolorów, ISO, zdjęcia seryjne, aż po zdjęcia sferyczne. To wszystko w odpowiednich rękach może przynieść naprawdę niesamowite efekty.

Nie wszystko działa na tę chwilę prawidłowo, co nie powinno nikogo dziwić, gdyż w Google Play aplikacja oznaczona została jako beta.

Ciekawostką jest też to, że Focal nie pojawia się już w najnowszych buildach Romów Cyanogen. Wszystko przez spór programistów dotyczący tego, kto ostatecznie jest autorem programu. Dla użytkowników Cyana nie powinno być to kłopotliwe, gdyż wystarczy odwiedzić sklep i pobrać Focal. Oczywiście, pod warunkiem posiadania smartfona pracującego pod kontrolą Androida od 4.1 wzwyż.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...