Gadająca toaleta rodem z Polski

Dziś Dzień toalet. W związku, z tak radosnym świętem dla wszystkich tych, którzy dość mają niebieskich toi toi, mamy znakomitą wiadomość.

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich, zespół Budotechniki z Pilchowic zaprezentował swoją wersję „komnaty westchnień”, z autorską funkcją instrukcji głosowych. Model WC Top Granit Black, to zaawansowana technicznie oraz kusząca ciekawym wzornictwem toaleta publiczna. Zastosowana w niej funkcja głosowa powstała z myślą głównie o osobach niewidomych i słabowidzących. Gdy uda nam się już wejść do kabiny, sympatyczny głos lektorki wita nas i wyjaśnia, w jaki sposób korzystać ze znajdujących się tam urządzeń oraz tłumaczy zasady bezpieczeństwa.

Toaleta spełnia najwyższe standardy zarówno, jeśli chodzi o komfort użytkowania, higieny, bezpieczeństwa jak i ochrony przed wandalizmem. Jest w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych i wyposażona w innowacyjne rozwiązania technologiczne takie jak: automatyczny zestaw myjący, suszący i dezynfekujący muszlę oraz zmywający podłogę, automatyczne drzwi przesuwane zintegrowane z alarmem czy automatyczny zestaw umywalkowy.

Interesujący design oraz zastosowane tutaj wynalazki hi-tech sprawiają miłe dla oczu wrażenie oraz nad wyraz funkcjonalne wnętrze. Pozostaje nam tylko czekać, aż tego rodzaju toalety zawitają do naszych miast, a z horyzontu znikną nieatrakcyjne pod każdym względem niebieskie budki.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...