Gadżety Sony dla fanów ekstremalnych przygód.

Filmowanie „z dłoni”, z deski surfingowej, czy z perspektywy Twojego pupila już teraz jest możliwe dzięki gadżetom dla kamer Action Cam od Sony.

Sony wprowadziło na rynek gadżety dostosowane do kamer Action Cam, które można wykorzystać w ekstremalnych warunkach. W skład wchodzą:
AKA-WM1 with Action Cam 01-1200Pasek na przegub dłoni AKA-WM1 zawiera obrotową podstawę, która pozwala na ustawienie kamery Action Cam w jednym z 16 położeń. Doskonale nadaje się dla miłośników windsurfingu, kolarstwa górskiego i snowboardu, którzy chcą pokazać na filmie to, co sami widzą w czasie swoich wyczynów. W rezultacie „filmowanie z ręki” nabiera zupełnie nowego znaczenia.
AKA-SM1 02-1200

Uchwyt na deskę surfingową AKA-SM1 służy do montażu kamery Action Cam na desce surfingowej. Cztery samoprzylepne podkładki utrzymają uchwyt nawet na zakrzywionych powierzchniach. Na wypadek niespodziewanego uderzenia wysokiej fali przewidziano dodatkowe zabezpieczenie w postaci linki ochronnej. Mechanizm mocowania kamery pozwala na regulację kąta nachylenia i ułatwia uchwycenie wykonywanych ewolucji.
AKA FL1 with Action Cam 01-1200

 

Dobrze widoczny pływak AKA-FL1 utrzymuje kamerę na wodzie, a jego intensywna, żółta barwa sprawia, że jest widoczny z daleka. Można go używać w czasie zdjęć z ręki, gdy kamera znajduje się w obudowie wodoodpornej i łączyć z innymi akcesoriami, takimi jak uchwyt do deski surfingowej AKA-SM1 i pasek na rękę AKA-WM1.
ADP-BH1 with Action Cam 01-1200

Głowica kulowa ADP-BH1 zapewnia pełną swobodę wyboru kąta ujęcia, umożliwia bowiem bezstopniowe obracanie kamery wokół trzech osi. Można jej użyć z dostarczaną z kamerą obudową wodoodporną lub z uchwytem samoprzylepnym.

AKA-SF1 01-1200

Uchwyt ochronny AKA-SF1, montaż kamery na statywie nie wymaga już użycia obudowy wodoodpornej. Uchwyt można z łatwością zainstalować na typowym statywie fotograficznym. Ma on formę lekkiego, wytrzymałego szkieletu bez ścianek i zapewnia dostęp do gniazd USB, HDMI, oraz stereo mini jack zamontowanej kamery.

Szelki dla psa AKA-DM1 to propozycja dla posiadaczy średnich i dużych psów. Dzięki nim kamerę można zainstalować na grzbiecie zwierzęcia — aby zobaczyć, jak z jego perspektywy wygląda bieganie po parku lub zabawa w aportowanie. Regulacja długości poszczególnych pasków pozwala na połączenie dokładności dopasowania z wygodą czworonoga.
dog AKA-DM1 01-1200
Nowa aktualizacja wewnętrznego oprogramowania w kamerach Action Cam HDR-AS15  umożliwia rejestrację obrazu z dużą szybkością, filmowanie w trybie „Pod wodą” oraz dźwiękową sygnalizację nagrywania. Zarejestrowani użytkownicy kamer Action Cam mogą pobrać tę aktualizację za darmo, wchodząc na http://www.sony.pl/support/pl/product/HDR-AS15/updates, a po jej zainstalowaniu zacząć nagrywać filmy Full HD w nowym trybie 1080/60p — czyli w tempie 60 klatek na sekundę. Zapis w tym formacie pozwala płynnie i wyraźnie ukazać nawet najszybsze akcje.

Nowe akcesoria do kamery Full HD Action Cam HDR-AS15 będą dostępne od czerwca 2013 r.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...