Poznaj zegarek Boddie – wideo

Pamiętacie jak pisaliśmy o polskim smartwatchu Boddie? Ten temat przyjął się z tak dużym entuzjazmem, że firma Rearden Technology postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i wypuściła film promocyjny produktu.
893676 575260805852209 854116722 oPolacy są naprawdę kreatywni i do jednego filmu, trwającego 7 minut wsadzili amerykańską propagandę lat 60., nowoczesne laboratoria oraz futurystyczne ujęcie fanów wybranych marek telefonów. W tych rolach: hipster, który kocha Apple oraz geek komputerowy, który pożąda telefon z Androidem. Film jest świetnie zrobiony i przemyślany, a o samym produkcie możecie dowiedzieć się z wypowiedzi  CEO firmy Rearden Technology, Pawła Tomczyka:

Czym tak naprawdę jest Boddie?

Boddie to z jednej strony Twój przyjaciel (buddy), który wspiera Cię, kiedy tego najbardziej potrzebujesz, np. w pracy. To także Twój osobisty strażnik (bodyguard), pilnujący równowagi w Twoim środowisku, aby technologia nie zawładnęła Tobą i pozostawała pod kontrolą. Ostatecznie Boddie to także zegarek, będący przedłużeniem funkcji smartfonu czy też laptopa.

Z jednej strony ciągłe korzystanie z technologii na ręku, zaś z drugiej wolność, jak to możliwe?

Projektując nasz produkt postawiliśmy sobie za cel wprowadzić balans do życia człowieka, pomiędzy technologią a życiem codziennym i relaksem. […] jednym ruchem ręki możemy magicznie wyłączyć swój telefon lub też przełączyć go na tryb cichy. W przypadku Boddie będzie można tego dokonać poprzez przekręcenie ekranu, stąd też jego specyficzny kształt.
Meet Boddie Smartwatch - zdjęcie 2
Jaki jest przekaz promocyjnego filmu?

W filmie staraliśmy się przedstawić Boddie, jako naszego towarzysza, bo tak naprawdę on nim jest. Jest to produkt dla każdego, ponieważ nie wymaga posiadania doktoratu w obsłudze takiej technologii. Ponadto nasi ludzie pokazali, ile dodatkowych korzyści można osiągnąć z używania Boddie, niż gdybyśmy pracowali i funkcjonowali sami, bez technologii. Pamiętać też należy o tym, iż nie jest to reklama czy spot, jest to krótki film fabularny – z fabułą, aktorami oraz nutką słownego żartu. Co do samej fabuły, zachęcam do obejrzenia.

Kiedy możemy się spodziewać produktu?

Projekt jest obecnie w fazie realizacji. Naszym celem jest stworzyć produkt dla ludzi, ale też i przez ludzi. Stąd też samo wprowadzenie produktu na rynek zostanie poprzedzone kampanią crowdfundingową na portalu Kickstarter bądź Indigogo. Z kolei jego przedsprzedaż może ruszyć nie wcześniej niż w drugiej połowie 2013 roku.

http://www.youtube.com/watch?v=spXOdh2LY8M

Mówiąc szczerze, to film bardzo nas urzekł. To pokazuje, że Polacy potrafią zrobić coś naprawdę niesamowitego i to na miarę światową. My czekamy, aż zegarek trafi w nasze ręce, aby go przetestować i sprawdzić, czy naprawdę jest taki, za jakiego go podają.

źródło: Rearden Technology

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...