Galaxy Fold

Galaxy Fold gotowy do sprzedaży. Uwierzę, jak zobaczę

Jeśli słowa wiceprezesa Samsung Display znajdą potwierdzenie w rzeczywistych działaniach koreańskiego koncernu, Galaxy Fold może już niebawem trafić na półki sklepowe. Rzeczony jegomość twierdzi bowiem, iż wszystkie problemy ze składanym wyświetlaczem zostały rozwiązane.

Galaxy Fold
fot. Samsung

Chciałbym, naprawdę chciałbym, żeby powyższa informacja została potwierdzona, a urządzenie trafiło do sklepów. Uważam, że rynek potrzebuje świeżości i Galaxy Fold może mu ją zapewnić. Choć składane konstrukcje nie do końca do mnie przemawiają, zdaję sobie sprawę, że być może jest to dopiero początek długiej drogi, jakie przejdą rzeczone sprzęty. Drogi od brzydkiego kaczątka do łabędzia. Aby to się stało, oficjalna sprzedaż smartfona musi zwyczajnie wystartować.

Galaxy Fold wkrótce trafi do sklepów

Większość problemów z wyświetlaczem została rozwiązana, a Galaxy Fold jest gotowy do wejścia na rynek — twierdzi Kim Seong-Cheol, wiceprezes Samsung Displays

Jak wynika z powyższego, mamy już do czynienia, nie z przeciekiem czy nieoficjalnym doniesieniem, a informacją prosto ze źródła. Możemy więc przypuszczać, że premiera rynkowa pierwszego w ofercie Samsunga składanego smartfona odbędzie się niebawem. Co prawda data premiery nie została jeszcze ogłoszona, jednak ptaszki ćwierkają o tym, że sprzęt zostanie wprowadzony do sprzedaży podczas prezentacji Galaxy Note 10.

Konferencja Unpacked, na której Samsung zaprezentuje Galaxy Note 10, odbędzie się już 7 sierpnia, a co za tym idzie, na Galaxy Fold nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Oczywiście, jeżeli Samsung faktycznie rozwiązał problemy.

Klasyczne smartfony z Androidem oraz iOS kupicie pod TYM adresem.

Źródło: PocketNow

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....