Galaxy Note Edge już w Polsce – cena zwala z nóg

Wczoraj polski oddział Samsunga poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży największego hitu minionych targów IFA 2014, czyli zakrzywionego Samsunga Galaxy Note Edge. Pytanie, czy urządzenie jest warte ceny, jaką ustalił koreański producent?

2 1

Tytułowa słuchawka bez wątpienia budzi podziw. Poza naprawdę potężną konfiguracją, gwarantującą wydajność na najwyższym poziomie, klient otrzymuje cały zestaw dodatkowych funkcjonalności. Te dzięki rozszerzeniu w postaci ulepszonego rysika S-Pen potrafią zmienić phablet w prawdziwe centrum multimedialne, biuro lub nawet konsolę do gier.

To jednak nie koniec zalet. Kolejnymi atutami urządzenia są wysoka jakość wykonania całej konstrukcji oraz innowacja w postaci bocznego panelu dotykowego, którego funkcję możemy edytować. Ze szczegółami dotyczącymi sprzętu, możecie zapoznać się w naszym poprzednim wpisie.

3 1

Tak jak wspomniałem, Galaxy Note Edge trafił wczoraj oficjalnie do polskiej dystrybucji. Osoby zainteresowane zakupem mogą wybrać jedną z dwóch wersji kolorystycznych – Charcoal Black (węgielna czerń) oraz Frost White (zmrożona biel). Niestety, nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na wspomniane urządzenie, gdyż kwota, jaką przyjdzie za nie zapłacić wynosi 3499 zł, co jest astronomiczną ceną nawet w przypadku flagowego produktu czołowego producenta.

Mimo wszystko jestem przekonany, że Samsung Galaxy Note Edge znajdzie w naszym kraju nabywców i co istotne będzie ich całkiem sporo. Możliwe, że rzeczywistość zweryfikuje moją opinie, lecz na chwilę obecną wygląda ona właśnie tak.

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...