You are here
Samsung umieści w Galaxy S10 portfel na kryptowaluty artykuły News 

Samsung umieści w Galaxy S10 portfel na kryptowaluty

Premiera Samsunga Galaxy S10 zbliża się wielkimi krokami. O urządzeniu wiemy już coraz więcej, ale najnowsze doniesienia Bena Geskina ukazują niemal perfekcyjnie oddany ekran smartfona. Na zdjęciu, poza konstrukcją frontu, możemy znaleźć informacje o dostępności portfela na kryptowaluty.

Kryptowaluty

Jeśli południowokoreański gigant faktycznie zdecyduje się na zastosowanie w swoim flagowym smartfonie portfela na wirtualne waluty, będzie to nie lada przełom. Samsung zaskoczy tym wszystkich i niepierwszy już raz zgarnie łatkę innowatora. O wszystkim przekonamy się już 20 lutego, podczas oficjalnej premiery urządzenia.

Portfel na kryptowaluty w Galaxy S10

Kryptowaluty są bez wątpienia coraz istotniejszym bytem na rynku finansowym i technologicznym. Popularność walut takich jak BitCoin oraz Ethereum rośnie z dnia na dzień, co wymusza rozwój narzędzi z nimi związanych. Mam tutaj na myśli specjalne portfele, czyli aplikacje, choćby i mobilne, za pomocą których możemy zarządzać naszymi kryptowalutami. Wygląda na to, że do gry o swój kawałek rynkowego tortu zamierza dołączyć także Samsung.

Uściślając, Ben Geskin, sprawdzone źródło przecieków ze świata IT, twierdzi, że w oprogramowaniu nadchodzącego flagowca Koreańczyków miałby znaleźć się sklep Samsung Blockchain KeyStore. Jego integralną częścią miałby być portfel na kryptowaluty, w którym można utworzyć nowe “konto” lub przenieść wcześniej zgromadzone środki.

Wspomniane zdjęcia Galaxy S10 udowadniają dodatkowo to, że Samsung faktycznie zdecyduje się na wykorzystanie tak zwanej “dziury w ekranie”, czyli swoistego obejścia notcha.

Źródło: Ben Geskin (Twitter)

Related posts

Leave a Comment