You are here
Galaxy S10 i wyciek z prezentacji dla dziennikarzy artykuły News 

Galaxy S10 i wyciek z prezentacji dla dziennikarzy

Konferencja, na której Samsung zaprezentuje Galaxy S10, S10e oraz S10+ odbędzie się już za dwa dni, czyli 20 lutego. Przecieki już wcześniej zdradziły nam sporo na temat wspomnianych urządzeń, ale dzisiaj mamy już niemal oficjalne potwierdzenie tego, czym będzie S10. Do sieci trafiło wideo z zamkniętej prezentacji dla dziennikarzy.

Galaxy S10

Dzisiejsze doniesienie dostarcza nam niemal kompletu istotnych dla fanów smartfonów informacji o Galaxy S10, ale pamiętajmy, że na środowej konferencji poznamy także inne urządzenia. Poza akcesoriami Samsung może pokazać nam swoją próbę wejścia w świat składanych smartfonów. Tymczasem sprawdźmy, jakie wiadomości przygotowano dla dziennikarzy we wspomnianej prezentacji.

Jaki będzie Galaxy S10?

Na wideo możemy zaobserwować czysto stylistyczną stronę urządzenia, dlatego też powstrzymam się od szczegółowego opisywania designu. Zamiast tego skupię się na najistotniejszych elementach.

S10 otrzyma 6.1-calowy panel Super AMOLED, w który zostanie wtopiony czytnik linii papilarnych. Oznacza to, że moduł wraca z plecków na front smartfona, ale czyni to w możliwie najefektywniejszy dla konstrukcji sposób. Na wyświetlaczu pojawi się także nowe wcięcie ekranowedla podwójnego aparatu. Na tylnym panelu zagości potrójny moduł aparatu głównego. Tradycjonaliści ucieszą się zapewne z obecności złącza audio Jack 3.5 mm

https://twitter.com/LightYagami8888/status/1097357908105342976

Choć w teorii gwiazdą środowej prezentacji mają być urządzenia z serii S10, osobiście czekam na inny produkt Samsunga. Tak, mam na myśli składany smartfon i to, w jaki sposób będzie on działał. Dotychczasowe mgliste zapowiedzi, przecieki oraz opisy pozostawiły niedosyt informacyjny. Mam nadzieję, że nadchodzący event południowokoreańskiego giganta odkryje przed nami wszystkie karty.

Źródło: Softpedia

Related posts

Leave a Comment