Galaxy S10

Galaxy S10 za 6685 złotych? Znamy nieoficjalne ceny i datę premiery

Jeśli podobnie jak ja czekacie z zapartym tchem na premierę Galaxy S10, czyli nadchodzącego flagowca Samsunga, mam dla was porcję informacji dotyczących urządzenia. Terminy, warianty oraz ceny zaskakują.

Galaxy S10

Galaxy S10 to smartfon, który był, jest i będzie jeszcze przez jakiś czas jednym z ważniejszych tematów przewijających się w mediach technologicznych. Dziś, za sprawą doniesień serwisu Gizmodo, udało nam się poznać termin premiery rynkowej, liczbę wersji oraz ich poszczególne ceny.

Galaxy S10 — terminy, warianty i ceny

Flagowiec Samsunga, zakładając prawdziwość doniesień, trafi na rynek już 20 lutego w formie przedsprzedaży. Pierwsze smartfony trafią do klientów w drugim tygodniu marca 2019 roku. Galaxy S10 pojawi się w aż trzech wariantach z ekranami o przekątnych 5,8-cala, 6,1-cala oraz 6,4-cala. Nie do końca przemawia do mnie taka rozpiętość, ale najwyraźniej tego oczekuje po Samsungu jego klientela.

Ceny rozpoczynają się od kwoty 669 funtów, czyli około 3200 złotych, kończą zaś na 6685 złotych. Sporo, ale patrząc na to, jak działa konkurencja, nie powinno to nikogo specjalnie dziwić. Apple również mocno płynie z cenami, a jako że południowokoreański producent jest jego bezpośrednim konkurentem, polityka firmy w kwestii kosztu zakupu, wydaje się uzasadniona.

Źródło: Gizmodo

Grafika poglądowa

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...