galaxysSlide

Galaxy S5 już w Polsce – premiera za nami

W ubiegły piątek 28 marca, w mekce polskich fanów południowokoreańskiego producenta, czyli w Samsung Brand Store Arkadia, odbyła się premiera nowego flagowca – Galaxy S5. Poznaliśmy ceny wspomnianego urządzenia oraz „ubieralnych” gadżetów mających być jego uzupełnieniem.

galaxysSlide

Samsung Galaxy S5 należy do smartfonów, obok których ciężko przejść obojętnie. Koreańczycy przykładają niesamowitą wagę do wizualnych aspektów swoich flagowych słuchawek, a model S5 jest tego potwierdzeniem. Co prawda, jakość wykonania urządzeń Samsunga nie zawsze szła w parze z dopieszczonym designem, lecz gigantowi można wybaczyć wiele, nawet średnie spasowanie elementów. Dlaczego jesteśmy tacy „pobłażliwi”?

Dzięki oprogramowaniu zawartemu we flagowych urządzeniach Samsunga. Sterowanie gestami, obsługa wzrokiem oraz szeroki wachlarz autorskich aplikacji sprawiają, że smartfony Koreańczyków są naprawdę SMART.

Podczas premiery Galaxy S5, po raz kolejny pokazano jak powinno wyglądać oprogramowanie wielozadaniowego smartfona – towarzysza życia. Nie znajdziemy tutaj niesamowitych nowości, lecz czy oczekiwaliśmy takowych? Już poprzedni flagowiec Samsunga wyprzedzał konkurencję w kwestii software. W Galaxy S5 dopieszczono to, co było dobre, poprawiając tym samym nieliczne niedoskonałości. Dzięki temu użytkownik dostaje do ręki urządzenie niemal idealne.

Naturalnie, obok Samsunga Galaxy S5 na premierze nie mogło zabraknąć przedstawicieli „ubieranej”  klasy urządzeń. Mowa o zegarkach Gear 2, Gear 2 Neo oraz opasce Gear Fit. Od dziś każdy chętny do zapoznania się ze wspomnianym sprzętem może odwiedzać Samsung Brand Store w Arkadii na własnej skórze sprawdzić jak nowinki Koreańczyków mogą wpłynąć na jego życie.

Oficjalna sprzedaż Galaxy S5 rozpocznie się 11 kwietnia, lecz chętni mogą zamówić urządzenie już teraz. Dla niecierpliwych osób, które zdecydują się kupić obecnego flagowca do 10 kwietnia, Samsung przygotował prezent – Galaxy Gear. Gest na poziomie, nawet biorąc pod uwagę, że gratisem jest „jedynie” starsza wersja inteligentnego zegarka.

Poniżej można zapoznać się z sugerowanymi cenami brutto wspomnianych wcześniej urządzeń. Po szczegóły odsyłamy na www.samsung.com.

 

Samsung GALAXY S5

2 999 PLN

Samsung Gear Fit

799 PLN

Samsung Gear 2

1 199 PLN

Samsung Gear 2 Neo

899 PLN

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...