MotoGNew750x300

Motorola Moto G – od teraz dostępna w Play

Miniony piątek okazał się dla polskich miłośników amerykańskiego producenta niezwykle dobrym dniem. W ofercie operatora komórkowego – Play, pojawił się smartfon Motoroli. Moto G, bo tak nazwa się słuchawka, cechuje się bardzo dobrym wykonaniem, wysoką wydajnością oraz niską ceną.

MotoGNew750x300

 

Do niedawna chcąc nabyć Motorolę Moto G na terenie Polski, byliśmy ograniczeni jedynie do popularnych serwisów aukcyjnych. Niestety, nabywając urządzenie tą drogą, praktycznie pozbywaliśmy się gwarancji. W teorii możliwe było odesłanie sprzętu za granicę w celu naprawy gwarancyjnej, lecz opłacalności wysyłki była kwestią bardzo dyskusyjną. Wszystko za względu na wysokie koszty transportu. Z tego też powodu, opcja zakupu Moto G u polskiego operatora wydaje się nader atrakcyjna.

Uważam, że kupno telefonu jako dodatku do abonamentu nie jest najlepszym pomysłem. Zazwyczaj oferty nie należą do najkorzystniejszych, a za same urządzenie płacimy więcej niż w tradycyjnym sklepie. Play coraz bardziej pokazuje, że moje myślenie może być błędne. Najlepszym tego przykładem jest Motorola Moto G.

Przy abonamencie Nowa FORMUŁA 4.0 UNLIMITED 69.99zł za urządzenie zapłacimy 1zł. Jest nieźle, lecz jeśli kwota miesięcznego zobowiązania jest dla nas za wysoka, możemy zmniejszyć abonament do maksymalnie 29.99zł, lecz wtedy Motorola będzie nas kosztować 299zł. Nie zmienia to jednak faktu, że propozycja Play jest jedną z najkorzystniejszych na polskim rynku, a jednocześnie jedyną pozwalającą nabyć Moto G z gwarancją na terenie naszego kraju.

Więcej na temat niedrogiego smartfona o więcej niż przyzwoitej specyfikacji możecie przeczytać w naszym wpisie, zaś zainteresowanych kupnem Moto G w Play zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony operatora.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...