Galaxy S9

Niektóre egzemplarze Galaxy S9 błędnie rozpoznają dotyk

Samsung po raz kolejny wpada w tarapaty. Na szczęście niewielkie, a przynajmniej tak świadczą zebrane przeze mnie informacje. Najnowszy flagowiec Galaxy S9 miewa problemy z dotykiem w losowych częściach ekranu, jednak liczba zgłoszeń problemu jest na ten moment niewielka. Mimo to Samsung zdecydował się zareagować i skomentował sprawę na Twitterze.

Galaxy S9

Sprawa zaczęła się, jak to zwykle bywa, na Reddicie. Na wspomnianym serwisie pojawiły się wpisy sugerujące, że w Samsungu Galaxy S9 oraz S9+ występują problemy z dotykiem. Jak łatwo zgadnąć Reddit nie był jedynym miejscem, w którym poruszono problem. Czym dokładnie objawia się błąd lub usterka?

Galaxy S9 nie reaguje na dotyk

Błędne rozpoznania dotyku lub jego brak pojawia się w losowych “martwych” strefach wyświetlacza. Warto odnotować, że nie dotyczy to bocznych krawędzi wyświetlacza.

Ciężko przewidzieć, w czym tkwi istotna problemu, gdyż tak zwane martwe strefy na ekranie prezentują się inaczej w każdym przypadku. Ciężko znaleźć tutaj wspólny mianownik. Są to na ten moment jedynie incydenty, dlaczego nie warto zawczasu siać paniki. Niemniej, fakt skomentowania sprawy przez samego Samsunga, pokazuje, że coś jest na rzeczy.

Źródło: Reddit, Samsung

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...