You are here
Galaxy Tab S4 w drodze. Samsung dalej wierzy w tablety artykuły News 

Galaxy Tab S4 w drodze. Samsung dalej wierzy w tablety

Bazując na ostatnich ruchach producentów elektroniki użytkowej, można pomyśleć, że tablety wracają do łask. Apple szykuje kolejny model w swoim i tak pokaźnym portfolio, Microsoft niebawem zaprezentuje tańszego Surface’a, ale na wspomnianym rynku działają jeszcze Huawei oraz Xiaomi. Okazuje się, że swojego kawałku “mobilnego tortu” nie odpuści nawet Samsung, który szykuje się na premierę Galaxy Tab S4.

Galaxy Tab S4

Pisząc o zdjęciach i specyfikacji Galaxy Tab 4 w kontekście wycieku, uśmiecham się. Przecieki, doniesienia, nieoficjalne informacje — niezależnie od tego, jak je nazwiemy, są dziś szalenie wiarygodne i w znacznej części przypadków możemy traktować je niemal jak oficjalną wieść. Tak też należy traktować najnowszą wiadomość dotyczącą nadchodzącego tabletu Tab S4.

Galaxy Tab S4 — wygląd zdradza więcej, niż mógłbyś pomyśleć

Redakcja AndroidHeadlines opublikowała grafiki przedstawiające tablet Galaxy Tab S4, do którego premiery szykuje się południowokoreański gigant. Co ciekawe, prawdodpobnie są to oficjalne rendery dla prasy, w co akurat mogę uwierzyć. Pamiętajmy, że sprzęt zostanie zaprezentowany już podczas berlińskich targów IFA 2018.

W sieci krążą pogłoski o potencjalnej specyfikacji technicznej urządzenia. Producent miałby wyposażyć Galaxy Tab S4 w 10,5-calowy wyświetlacz o proporcjach 16:10 i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB RAM oraz akumulator o pojemności 7300 mAh.

Przejdźmy do zdjęcia, które mówi nam o produkcie całkiem sporo. Przeglądając się frontowi urządzenia, dowiadujemy się o zredukowanych rankach okalających ekran oraz o rezygnacji z fizycznego przycisku home, który ustąpił miejsca wirtualnym klawiszom nawigacyjnym. Takie połączenie rozwiązań może oznaczać tylko jedno — Samsung w modelu Galaxy Tab S4 zrezygnuje ze stosowania czytnika linii papilarnych i zastąpi je systemem odblokowywania twarzą.

Na koniec dodam tylko, że obok logo Samsunga, na tablecie widnieje napis “Tuned by AGK”, co może zwiastować obecność głośników stereo sygnowanych tą marką.

Źródło: AndroidHeadlines

Related posts

Leave a Comment