You are here
Galaxy Watch Active, opaski Fit i słuchawki Galaxy Buds — oficjalnie artykuły mobile News 

Galaxy Watch Active, opaski Fit i słuchawki Galaxy Buds — oficjalnie

Premiera trzech flagowych modeli z serii Galaxy S od Samsunga za nami. O nowościach przeczytacie w naszym wczorajszym wpisie. Dziś zajmiemy się kilkoma innymi sprzętami, które pojawiły się na konferencji Unpacked, czyli zegarkami i słuchawkami — Galaxy Watch Active, Galaxy Fit i Galaxy Buds.

Galaxy Buds
Galaxy Buds fot. Samsung

Mimo że o Galaxy S10 i jego wersjach pobocznych wiedzieliśmy sporo już przed samą konferencją, czekałem na nią z niecierpliwością. Uradowałem się na wieść o prezentacji składanego smartfona Galaxy Fold, ale zaraz po niej poczułem zawód. Była to jedna z najnudniejszych konferencji giganta, które miałem okazję śledzić. Serio. Brak emocji, niezbyt interesujące opisanie ficzerów oraz niezrozumiała kolejność prezentacji, sprawiły, że wynudziłem się jak nigdy. To nie zdarza się często.

Niemniej, firmie udało się mnie czymś zaskoczyć. Chodzi o wearables, czyli urządzenia ubieralne, których Samsung najwyraźniej nie zamierza odpuszczać.

Słuchawki Galaxy Buds

Południowokoreański producent poza smartfonami Galaxy S10, S10e i S10+ pokazał również słuchawki Galaxy Buds, zegarek dla sportowców Watch Active oraz opaski fitnesowe Fit i Fit e. Po kolei.

Na początek słuchawki. Galaxy Buds to nic innego jak kontynuacja wcześniejszego modelu. Bezprzewodowe pchełki z etui z powerbankiem wyglądają świetnie i jak zapewnia producent, potrafią skutecznie wygłuszać dźwięki otoczenia. W teorii powinny pozwolić na 6 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu. 15-minutowe doładowanie zwiększy ten wynik o kolejne 100 minut.

Galaxy Watch

Kolejnym gadżetem jest zegarek, rzecz jasna, inteligentny. Urządzenie rejestruje aktywności użytkownika, badając stan jego zdrowia. Ba, smartwatch sprawdza poziom stresu i stara się sugerować czynności regulujące napięcie.

Wygląd jest kwestią indywidualną, ale mnie Galaxy Watch zwyczajnie się podoba.

Galaxy
Fot. Samsung

Galaxy Fit i Fit e

Nie każdy lub zegarki, a niektórzy wybierają bardziej klasyczne konstrukcje. Samsung pomyślał również o takich userach i stworzył dwie opaski fitnes. Zasadniczo ich funkcje nie odbierają specjalnie od modelu Galaxy Watch, ale mocniej skupiają się na kwestii monitoringu konkretnych aktywności sportowych.

Poza wyświetlaniem powiadomień ze smartfona z Androidem tudzież iOS sprzęt zaskakuje długim czasem pracy baterii. Parametr ten wynosi od tygodnia do aż dziesięciu dni.

Wcześniejsze modele smartwatchy Samsunga znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Samsung

Related posts

Leave a Comment