Games Republic – czym zaskoczy konkurencyjne e-sklepy?

Polskie studio znane z serii Anomaly11 bit studios s. a. – startuje z nową inicjatywą. Games Republic, bo tak zwie się, ten projekt jest internetowym sklepem z grami. Twórcy chowają jednak, kilka asów w rękawie.

Czym dokładnie jest projekt Games Republic? To miejsce stworzone zostało dla fanów gier, twórców oraz tych, którzy za pomocą tekstu, video czy zdjęć dzielą się z Internetem swoją pasją, związaną z grami wideo.

Platforma jest tworzona z myślą o trzech „fundamentach społeczności graczy”:

  • Fanów – jeśli chcesz wesprzeć swoich ulubionych twórców i podziękować im za trud, jaki włożyli w wydanie swoich produkcji, możesz uczynić to poprzez zakup tytułów w środowisku, gdzie każdy to doceni. “Gracze oglądają materiały Let’s Play, czytają wpisy na blogach, nakręcają się, a następnie kupują gry w innym miejscu. Projektujemy Games Republic z myślą o stworzeniu zupełnie nowej przestrzeni, która stanie się narzędziem, z którego skorzystają gracze, żeby powiedzieć proste 'Dziękuję’ producentom gier oraz tym, którzy mówią o ich tytułach” – powiedział Jakub Kowalski, Project Direct GamesRepublic.com.
  • Producentów – dzięki, temu projektowi znajdą miejsce, gdzie będą mogli wejść w interakcję ze swoimi fanami oraz promować swoje produkty w miejscu, w którym zbierają się nie tylko gracze, ale i znani blogerzy czy YouTube’rzy,
  • Autorzy blogów oraz kanałów w serwisie YouTube – tzw. ewangeliści gier XXI wieku „stają się coraz ważniejsi dla producentów, ale poczuliśmy, że nie ma wytworzonej między nimi prawdziwej więzi” – dodaje Kowalski.

 

Projekt ma ruszyć na początku 2014 roku. Zajawkowy trailer prezentujemy poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=6xS8z1-HkHo

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę przedsięwzięcia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...