Mobile Central Europe już 11 stycznia w Warszawie

Nadchodzący weekend poprzedzający Święto Niepodległości  to przede wszystkim GDG DevFest, czyli impreza skupiająca się na biznesie w sieci oraz aplikacjach (mobilnych oraz webowych). Jeśli zdecydujecie się uczestniczyć w imprezie, warto zainteresować  się też innym podobnym wydarzeniem które odbędzie się już 11, co prawda nie listopada, lecz do stycznia nie jest daleko.

mce-bigger-avatar

Podobnie jak w przypadku DevFest w skład konferencji wejdą prelekcje oraz kursy podczas których będzie można nabyć ciekawą wiedzę, porozmawiać z  osobami z branży jak i geekami zafascynowanymi technologią.

Przed konferencją odbędzie się hackaton hardware’owy, dzięki czemu uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowoczesnym sprzętem wspirającym takie technologie jak Bluetooth 4.0 Low Energy.

Co ciekawe, na MCE 2014 pojawią się osoby z 10 państw Europy oraz z USA, co pozwoli bardziej globalnie zgłębiać tajniki programowania dla Mobile. Dla wytrwałych osób, organizatorzy przygotowali afterparty, które z pewnością zrelaksuje każdego.

Już 11 stycznia, trzy sale projekcyjne w Kinie PRAHA wypełnią się wszelakiej maści programistami, jeśli chcesz być wśród nich już dziś odwiedź stronę projektu.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...