Mobile Central Europe już 11 stycznia w Warszawie

Nadchodzący weekend poprzedzający Święto Niepodległości  to przede wszystkim GDG DevFest, czyli impreza skupiająca się na biznesie w sieci oraz aplikacjach (mobilnych oraz webowych). Jeśli zdecydujecie się uczestniczyć w imprezie, warto zainteresować  się też innym podobnym wydarzeniem które odbędzie się już 11, co prawda nie listopada, lecz do stycznia nie jest daleko.

mce-bigger-avatar

Podobnie jak w przypadku DevFest w skład konferencji wejdą prelekcje oraz kursy podczas których będzie można nabyć ciekawą wiedzę, porozmawiać z  osobami z branży jak i geekami zafascynowanymi technologią.

Przed konferencją odbędzie się hackaton hardware’owy, dzięki czemu uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowoczesnym sprzętem wspirającym takie technologie jak Bluetooth 4.0 Low Energy.

Co ciekawe, na MCE 2014 pojawią się osoby z 10 państw Europy oraz z USA, co pozwoli bardziej globalnie zgłębiać tajniki programowania dla Mobile. Dla wytrwałych osób, organizatorzy przygotowali afterparty, które z pewnością zrelaksuje każdego.

Już 11 stycznia, trzy sale projekcyjne w Kinie PRAHA wypełnią się wszelakiej maści programistami, jeśli chcesz być wśród nich już dziś odwiedź stronę projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...