VR slide

[GDC2016] Nowy zwiastun The Climb w alpejskich klimatach

Z okazji tegorocznej edycji „Game Developers Confereence” studio „Crytek” zdecydowało się zaprezentować najnowszy zwiastun „The Climb” produkcji dedykowanej urządzeniom typu „VR”.

VR slide

Niemiecki „Crytek” korzystając z obecności studia na targach „GDC 2016” opublikował nowy trailer gry dedykowanej urządzeniom „VR” — „The Climb”. O, ile wcześniejsze zapowiedzi prezentowały jedynie tropikalne lokacje, gdzie mieliśmy możliwość podziwiać porośnięte palmami wyspy oraz błękitne laguny, nowy materiał ujawnił, iż twórcy postarali się o większą różnorodność. Nowy zwiastun ukazuje tereny wzorowane na Alpach przedstawiające pokryte śniegiem szczyty gór, jeziora i zamki. Widoki przyprawiają o zawrót głowy. Mamy również nadzieję, że podobne uczucie będą nam towarzyszyć podczas rozgrywki. Materiał do obejrzenia poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=TwUG-_hiZ-I

„The Climb” jest pierwszoosobową grą, opartą na technologii wirtualnej rzeczywistości, w której zadaniem gracza jest wspinaczka po stromych klifach. Tytuł powstaje z myślą o okularach „VR” „Oculus Rift”. Światowa premiera projektu tworzonego na sliniku „CryEngine” mam mieć miejsce w tym roku. Niestety konkretnej daty na ten moment nie znamy. Więcej informacji o produkcji znajdziecie w moim wcześniejszym tekście oraz na oficjalnej stronie gry.

Źródło: Crytek

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


 

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...