Gdyby Bloodborne przypominało Diablo…

Błędy w grach czasem bywają zabawne, innym razem pomagają w rozgrywce lub nawet potrafią zirytować gracza. Te wzbudzające pozytywne emocje są często używane na korzyść użytkowników.

Jeśli znudziła się już nam klasyczna rozgrywka, zawsze urozmaicić możemy ją sobie, instalując mody lub wykorzystując błędy w grze. Często się zastanawiam, jak zmiana pespektywy wpłynęłaby na odbiór mojej ulubionej gry. Czy gdyby wcześniej twórcy poszli inną drogą, to stałaby się w ogóle ulubioną? Dzięki pewnym sztuczkom czasem możemy spojrzeć na daną produkcję innymi oczami.

http://www.youtube.com/watch?v=_5XShDiEwSA

Dosyć zabawny błąd znaleźć możemy w najnowszym tytule studia „From Software” – „Bloodborne”. Jesteś fanem „Diablo”? Możesz się przekonać, jak zmieni się gra, gdy akcję będziemy obserwować z góry. Każda osoba obeznana z produkcjami „From Software” doskonale zdaje sobie sprawę, iż ich gry nie wybaczają błędów, więc w przypadku kamery a’la „Diablo” precyzja schodzi na dalszy plan. Jeśli jednak przymkniemy oko na te niedogodności, możemy spędzić przy grze kilka dodatkowych godzin, a uwierzcie mi, że warto. Z szerszą opinią na temat „Bloodborne” możecie się zapoznać, czytając recenzję naszego redakcyjnego kolegi – Mikołaja, którą znajdziecie pod tym adresem.

Dla opornych niejaki „Hypn0tyks” – użytkownik portalu „Reddit” przygotował mapę, na której rozrysował wszystkie lokacje, których uświadczymy w grze. „Hypn0tyks” opracował kilka wersji mapek. Na jednej z nich umieścił na przykład wszystkie lampiony, które pozwalają przenosić się graczom do „Snu Tropiciela”. Z poglądową mapką zapoznać się możecie poniżej:

Oczywiście produkcję japońskiego producenta gier komputerowych najbardziej znanego z serii:Demon’s Souls” czy „Dark Souls” znajdziecie w naszym e-sklepie.

Więcej o grze dowiecie się, odwiedzając oficjalną stronę „Bloodborne”.

Źródło: Reddit

[moduleplant id=”165″ moduleclass_sfx=”p-r-1 waga-0 hidden” produkt_id=”89798″ sklep_id=”1″ mod_showtitle=”0″ ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...